Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 10-hetes kismama vagyok, és...

10-hetes kismama vagyok, és nincs semmi problámám, Nagyon szeretem a párom de nemtudom lehet-e most szexszuális kapcsolat köztünk így hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Mert olvastam hogy ha a nő elélvez akkor összeszorul a méhe,most hogy terhes vagyok ugyanúgy összeszorul a méhem.Nem lessz semmi baja a babának ha összeszorul a méhem??
2009. júl. 4. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia

Ha az orvos nem tilt el akkor nyugodtan

2009. júl. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egészséges terhesség alatt a terhesség végéig lehet szexelni. Ha valami gond van, a doki úgyis mondja egyből, és eltilt tőle.
2009. júl. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan szeretkezhettek, ha az orvos nem mondta, hogy ne. 14 hetes vagyok es mindent igyekszem kicsit jobban udafigyelve, de ugyanugy csinalni, mint elötte, többek között ezt is, ugyhogy ha jol erzed magad, miert ne? Amugy nem tudom mar hol olvastam hogy a terhes meh napont többszazszor huzodik össze, tehat egy orgazmus nemhinnem, hogy sok mindent befolyasolna. Boldog Babavarast!
2009. júl. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!