Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudom, hogy nagyon ritka, DE...

Tudom, hogy nagyon ritka, DE nektek volt terhesség elején menstruáció?

Figyelt kérdés
Édesanyámnak ismegjött 3x is annakidején velem, más ismerősömnek is, de én mégis azért kiváncsi lennék, más is járt-e igy....babát szeretnénk, késett is 1o napot, (ami nem jellemző) volt is pár eleji tünet, aztán megjött, pár nap, el is múlt, de jó ideje állandó hányingerem van, a kedvenc ételeimre rá se tudok nézni, a hűtőszekrényt befogott orral nyitom. Enyhe hasmenés is társul a "jó" közérzetemhez, de dokihoz még nem rohannék, tesztet meg még félek, hogy nehogy negativ legyen...bár tuti, hogy csinálok egyet, de később. Vélemények?

2017. jan. 30. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már késett, akkor a teszt kimutatja, ha pedig terhes vagy és vérzel, akkor irány az orvos, mert nem normális semmilyen vérzés terhesen...
2017. jan. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem
2017. jan. 30. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Pedig fontos lenne tesztelni, hogy tudd, mi a helyzet. Ha tényleg baba van, akkor nézze meg az orvos, mert alap esetben nem normális terhesen vérezni.

Ha meg nincs baba, akkor nem reménykedsz feleslegesen.

Engem mindig a bizonytalanság őröl fel a legjobban, szerintem jobb tudni a rosszabb hírt is annál.

2017. jan. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
én így jártam, igen. csináltam tesztet, egy nappal mielőtt megjött volna, mert voltak kételyeim, de negatív volt. Megjött rendesen, köv.hónapban nem, megint teszt, az pozi. Az orvos uh-n meg közölte, hogy egy hónappal nagyobbak..és ikrek.. szóval nem tudom, hogy van ez, van másik két gyerkőcöm is, velük ilyen nem volt.
2017. jan. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
50%
A vérzés nem normális, majdnem mindig vetélés/fenyegető vetélés jele. Anyukádnak nagy szerencséje volt...
2017. jan. 30. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen.

Nem várt előtt 4 nappal teszteltem, vasárnap, negatív lett.

Nem várt napján, csütörtökön megjött, barnázás, nálam mindig így kezdődik. Két nap múlva abbamaradt. Vasárnap éjjel esett le, hogy abbamaradt, ahelyett, hogy beindult volna, lehet, hogy terhes vagyok. Alig bírtam kivárni a reggelt.

Hétfő hajnalban teszteltem. Pozitív lett.

Orvoshoz rohantam, mert ugye volt vérzésem. Közölték, hogy ezzel nem kell foglalkozni, ilyenkor még a szervezet "emlékezhet" a mensesre, és ezért van egy kevés vér.

Szombat este újra barnázni kezdtem, görcsök, irány az ügyelet, kaptam Utrogestan, de úgy is két hétig barnáztam.


--------------

Tesztelj mindenképp!

Ha pozitív, irány a doki.


19hkm

2017. jan. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ezt én is kérdezhettem volna. Ma nem vártam. Reggel

Gyorsan teszt, halvány pozitív. Kora délelőtt kezdődött valami vérzés. Nem etős, inkább a papíron hagy nyomot. Az orvosommal csak SMS-ben tartottam a kapcsolatot. Holnap megyek. Remélem minden ok.

[link]

2017. jan. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nekem pontosan megjött, de csak alvadt, pecsételő vérzésem volt fél napig, aztán aznap éjjel el is múlt. 1 hétre rá pozitív lett a teszt. Előfordulhat, hogy emlékszik a szervezet a menstruációra és egy kicsit vérzel.

Bár a terhességre inkább a székrekedés tünete utal, de ki tudja, lehet mindenkinél más.

2017. jan. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!