Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12hetes terhes vagyok, szétrob...

12hetes terhes vagyok, szétrobban a fejem reggel óta, csak sírni tudok a kíntól, meg lehet inni egy flektort?

Figyelt kérdés
2017. jan. 30. 16:56
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ben-u-ron-t vegyél be, nekem ezt engedte az orvos terhesség es szoptatás alatt is.
2017. jan. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Flectort nem szabad bevenni terhesen. Paracetamol tartalmú fájdalomcsillapítót vehetsz be (a benuron is az)
2017. jan. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
32%

Paracetamol tartalmút lehet, a Flector az diclofenac.


Felnőtt nő vagy, nem értem mi az hogy sírsz a kintól? Reggel óta nem jutott eszedbe hogy vegyél be egy szem gyógyszert?

2017. jan. 30. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Paramax rapid (paracetamol) mehet, ha vegkepp nem hat akkor 1 szem algopyrin. Flector ne!! En is fejfajos vagyok, nehez igy terhesen. Nem mindig hat a paracetamol. :( 11 hetesen bevettem egy algopyrint miutan 3 napig kinok kozt szenvedtem. Se dolgozni se mast nem tudtam es a paracetamol semmit nem ert. Kitartast.


13hkm

2017. jan. 30. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem Algopyrinnel kezdd, ne vacakolj gyengébbel.

Jobb, ha egy Algopyrinnel elintézed, mintha előtte beveszel még valamit, amit nem hat.

Flektort nem lehet.

2017. jan. 30. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
12 hetes kortól szerencsére algopyrint is lehet, de flectort nem.
2017. jan. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
44%
Bakker, miért egy laikus fórumon kérdezed ezt meg (ahol jószándékkal is adhatnak rossz tanácsot, aminek a következményeit te viseled), ahelyett, hogy felhívnád a háziorvosodat vagy a nőgyógyászodat?
2017. jan. 30. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Panadol Rapid

Nogyogyasz es gyogyszeresz tanacsara, tegnap vettem.

2017. jan. 30. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jo indulatu válaszokat.Azért nem hívom fel az orvost mert külföldön élek és nem igy működik hogy itt sajnos!!! Azért sírtam mert elviselhetetlenül fáj és nem,nem veszek be gyógyszer ha nem vagyok terhes akkor sem,de ilyenkor meggondolja az ember még jobban
2017. jan. 30. 20:26
 10/10 anonim válasza:

Olvasta valaki egyáltalán a Flektor leírását?

6 hónapos terhességtől kezdve nem szabad Flektort inni.

Azzal viszont egyet értek, hogy túl radikális gyógyszer fejfájásra terhesen.

2019. nov. 18. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!