Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Biztatnátok kicsit? 6hetes...

Biztatnátok kicsit? 6hetes terhes vagyok, ma reggel enyhe kevés rózsaszín folyás volt a WC papíron. Vérezni fogok? El fogom veszíteni a babámat?

Figyelt kérdés
2016. dec. 17. 08:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
95%
Be kellene menni az ügyeletre. Nem biztatásra van szükséged, hanem orvosra.
2016. dec. 17. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
31%

Gyorsan beléptem, hogy megnyugtassalak.

Amíg nem élénkpiros, vagy bő vérzés, addig semmi para. A hormonok játszanak.

De dokihoz menj el hétfőn, ír fel gyógyszert. Pihenj.

Addig is szedj rutascorbint!


Én hetekig vérezgettem. Veszélyeztetett voltam. Vérömleny volt mellette.

Aztán 10 nappal túlhordtam. Mindjárt 9 éves lesz :)


Sok sikert, jó babázást!

2016. dec. 17. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Én bemennék az ügyeletre, nekem is így kezdődött és àtváltott véresre, sajnos én elvetéltem a 7 héten.De kívánom h neked ne így legyen!
2016. dec. 17. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
84%
Nekem csak egy halvány maszatom volt ami eltűnt. Én azért munka előtt hétfőn reggel bementem az egészségházba, hogy nézzenek meg. Nálam minden rendben volt. Így az elején tényleg érdemes orvoshoz szaladni mert sosem lehet tudni. Te is megnyugszol, ha lát doki. Jó egészséget!
2016. dec. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
83%
Ne hétfőn menjen orvoshoz, hanem most... Én is vetettem, h azonnal dokihoz mész, akkor kapsz progit, nekem is az volt a gond. Mostmár 12 hetes vagyok :) Futás az ügyeletre!
2016. dec. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
76%
*véreztem, és ha.... autocorrect....
2016. dec. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
87%

Ha hétfőn mész,az már lehet késő lesz....terhesség alatt bármi nemü vérzés gondot jelent,orvosi ellátást igényel. Még ma ajánlatos orvoshoz fordulni.valoszinü hogy kapsz progeszteron tablettát,ami egy hormon készitmény.

Remélem minden rendben lesz. Boldog babavárást.

2016. dec. 17. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Beszéltem az orvosommal de de csak fekvést és magnéziumot javasolt.Most jelenleg teljesen elmúlt,nem fáj a hasam sem,várok pár órát ha ujra jelentkezik akkor bemegyünk az ügyeletre
2016. dec. 17. 09:18
 9/20 anonim ***** válasza:
Szia. Èn is terhes vqgyok. Ès eèn nagyon vèrzek. Semmit nem csinaltak velem. Szigoru fekves van. Orvos annyit mondott csakis pisilni mehetek ki. Se gyogywzert semmit nem kqptam. Èlènk menszwz szerű vèrzèsem van. 2 hèt mulva kontroll. Nem tudom hogy vèszelem at az ünnepeket is. Nekem valoszinuleg hematoma okozza ezt az eros verzest. Ne idegeskedj. Es azonnal orvos. Irjmajd mi ujsag.
2016. dec. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

4-es vagyok bocsánat, de nem azt írtam, hogy hétfőn menjen, hanem én akkor mentem, az lemaradt, hogy vasárnap késő este volt a maszat, így megvártam a hétfő reggelt, de semmi nem volt többször.


Kérdező vigyázz magatokra, és az jó, ha már elmúlt. pihenj sokat! Én azért nézetnék egy progit mihamarabb.

2016. dec. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!