Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beteg vagyok hőemelkedésem...

Beteg vagyok hőemelkedésem van, orrom folyik, torkom fáj, köhögök ma voltam orvoshoz a körzetihez de nem érzem hogy rúgna a kis pocaklakom veletek már volt ilyen?

Figyelt kérdés
27hetes terhes vagyok
2017. jan. 30. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Rajtam épp most hétvégén söpört végig ugggyanez, 13. hétben járok. Panadolt 2-t vettem be éjjelre hogy ne menjen feljebb a hőemelkedés, meg vettem köptetőt amit használhatnak kismamák.

Most nekem egy kicsit görcsöl, meg furi a hasam, holnap után megyek UH-ra remélem minden ok.


Milyen a baba aktivitása? nem este szokott jobban rugdosni?

2017. jan. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha nem mozog orvoshoz kell menni! Nem játék!
2017. jan. 30. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

2 hete voltam influenzás. Az én babám is le volt lassulva 3 napig rendesen, pedig semmi gyógyszert nem vettem be és a lázam is csak 37,5 volt. Naponta többször ellenőriztem piszkálással, mert magától nem jelentkezett. Szerencsére már visszatért a rend.


27hkm

2017. jan. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló nekem is igy van a kezemre reagál csak amugy nem mozog mint eddig mozgott..most egy kicsit jobban vagyok és kezd magátol gyengén mozogni
2017. febr. 2. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!