Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A leletemre ez van írva:...

A leletemre ez van írva: Ép.k.genit, kp. tág vagina, a portió folytatásában női ökölnyi gravid nagy uterus afv-ben, szabad környezet. Kolp:ép Mit jelent ez?

Figyelt kérdés

Ma voltam először dokinál, azt mondta egy korong alapján hogy 8 hetes terhes vagyok. nem volt uh. csak a kezével vizsgált meg, meg belül is megnézett.

Segítsetek légyszi ezt magyarra lefordítani. Ha ciki ha nem sajnos nem tudom, és olyan izgatott voltam hogy megse néztem a leletet nem kérdeztem semmit, de nem mondott a doki se semmi rosszat.

Köszönöm


2008. okt. 9. 19:52
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

Én csak ezeket tudtam megfejteni:

- tág vagina

- női ökölnyi terhesség

- nagy méh medencében

- szabad környezetben a méh

- hám ép.

Ez koraterhességnél szokott szerepelni többnyire.

2008. okt. 9. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen sokat segítettél, de képzeld találtam egy orvosi lexikon félét. Pirula.net a címe
2008. okt. 9. 20:05
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia, most néztem nekem mit írtak azon a vizsgálaton. Pont ugyanazt mint neked, szóról szóra, ugyanabban a sorrendben is.:)

Minden rendben van, nyugi. Mi már azóta 14 hetesek lettünk.

2008. okt. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az első válaszolót picit pontosítom:közepesen tág vagina,ami előtte van:ép külső genitália(nemiszerv)Tehát minden OKÉ!Gratulálok 5 hós baba anyukája
2008. okt. 10. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
:) egyébként a "kp" közepesent jelent, így a kp. tág vagina a közepesen tág vaginát jelenti, ami teljesen normális.
2013. jún. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
5.válaszoló:de ari vagy,hogy írtál.Ez egy 4.5 évvel ezelőtti kérdés,gondolom azóta már megfejtette,és meg is szülte a babáját a kérdező....és lehet,hogy nem is az elsőt.
2013. júl. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Igen, de ha valaki erre a kérdésre keresne rá.. :))
2013. júl. 14. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!