Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kicsit elakadtam a tanácsok...

Kicsit elakadtam a tanácsok és orvosi vélemények rengetegében a hozzátáplálás folytatásában, ötletek?

Figyelt kérdés
7 hós a babám. 5 hósan kezdett enni gyümit 6 hósan főzit. eddig alma banán őszi, répa buri sütőtök evett, mindet szereti, húst is kapott a doki ajánlására de eddig még mindig kihányta csirkét is pulykát is. most azt mondta adjak lisztet és olajat a főzikhez. kérdés: mindkét evéskor ebéd vacsi legyen lisztes olajos vagy csak egyszer egy nap? Tápot eddig milupa ha1es-t evett ha néha szükség volt rá amúgy anyatejes, most már nagyon kevés a tejem viszont a doki azt mondta ne egyen tejpépet minél tovább tartsuk távol a tejtől ezért gondolom nem HA-s tápot sem ehet. a HA-s nem kell neki. akkor mit egyen reggel uzsira? eddig reggel szopi, de már kevés és kap még gyümit tízórai gyümi ebéd főzi uzsi szopi vacsi főzi szopi. most arra gondoltam elkezdek adni neki tököt cukkinit, és rizst hogy laktató legyen, de még mindig nem tudom mi legyen a reggeli. segítsetek pls hogyan tovább, ja és ma kapott kiflivéget mert van 5 foga de még nem eszi inkább csak szopogatja
2009. jún. 23. 18:02
 1/4 anonim ***** válasza:
HA-s vaniliás tejpépet próbáld ki, gyógyszertári, ha felírják receptre pár száz forinttal olcsóbb. Ez jó reggelire illetve tízóraira is. Esetlek próbáltad már a tápszert gyümölccsel keverni. Túrót is próbálhatsz neki gyümivel keverni, bár az inkább csak tízórai, vagy uzsira jó. Reggelire próbáld meg a pépet. Sok sikert!
2009. jún. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha kezded a lisztet előtte sztem pár napot rizst és kukoricadarát adj neki. Reggel adj neki tápszert- irass másfélée ha-st, sztem tápit mindenképp adj, ha nincs elég tejcsi. ja, sztem egyeklőre egy olajos-lisztes, később legyen mindegyik olyan...sztem :)
2009. jún. 23. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én dokim pont ma mondta hogy kerüljük a lisztet , tejet amig csak lehet!Lehet más hogy is süriteni.Glutén mentes gabonákkal.
2009. jún. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
tápszerra sokáig szukség van 1 év után is van 3-mas táp .
2009. jún. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!