Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császárosok, belső heg néha...

Császárosok, belső heg néha nektek is fáj második terhességnél?

Figyelt kérdés
Néha, amikor lefele rúg a baba egy nagyot, olyan fájdalom hasít belé. Arra gondolok, a belső heg lehet, amit pont eltalál. Volt valaki így?
2017. jan. 31. 13:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hany hete volt a mutet? Az elso par hetben azert ez termeszetes. Nekem az elso csaszarnal volt pont ilyen, a masodiknal nem, akkor gyorsabban regenarodtam.
2017. jan. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Bocsi, felreertettem a kerdest. Még nem szultel, most varod a masodik babat.

Nem fajt a masodik terhessegnel a csaszaros heg nekem.

2017. jan. 31. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem fájt, és most a 3. babánál sem fáj egyenlőre.
2017. jan. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Első császár.Másodiknál nem fájt a heg,spontán szülés volt.Jelenleg a 3.-at várom és időnként olyan mintha a belső heg fájna

.

2017. jan. 31. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Második babával vagyok 28. hetes.

Most volt kb egy 3 hét, amikor nonstop fájt jobb oldalt a hegem, még a bal oldalamra se tudtam feküdni, mert ahogy húzta lefele a súly a hasamat, olyan volt, mintha kést szurkálnának a jobb oldalamba.. nem mondom, hogy nem tojtam be miatta, de elvileg minden ok...

Remélem nem lesz vele semmi gáz.

2017. febr. 1. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló, detto, kérdeztem az orvost, azt mondta, vannak a hasunkban a műtét utáni összenövések, meg ahogy nő a méh, az lehet ilyen.

Én is így vagyok, mintha kést szurkálnának a jobb oldalamba (ott ki is vették a petevezetékemet).

2017. febr. 1. 07:58
 7/11 anonim ***** válasza:

Azért egy kicsit nekem ijesztő, igyekszem nem foglalkozni vele, csak amikor minden fórumon azt olvastam, hogy kb senkinek nem okozott problémát, nekem meg így fáj (pedig nem vagyok egy nyafogós) akkor egy kicsit beparáztattam magamat...

Nekem a magnézium szokott segíteni, amikor érzem, hogy kezd szurkálni, veszek be két magneb6-ot, ha meg oldalra fekszem, akkor a bal oldalamat kerülöm, meg teszek párnát a hasam alá támasztéknak.

Neked mit mond a doki, megpróbálhatod megszülni, vagy tuti császár megint?

2017. febr. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
1. valaszolo vagyok! 2 csaszarom volt, a masodik masfel eve. Ultrahangon kiderult, hogy a vagasok miatt a mehemben valamilyen hegszovet (2cm-es) keletkezett. Nem a seb menten kivulrol, hanem a meh falaban. Olyasmi, mint a mioma, de inkabb a csaszar miatt lett, ezt mondtak. VOLT VALAKINEK ILYEN?
2017. febr. 1. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Még nem beszéltünk róla, de a szülésznőt megkérdeztem, azt mondta, kb. 90%, hogycsászár megint.
2017. febr. 4. 08:30
 10/11 anonim ***** válasza:

Ha szeretnétek természetesen szülni csatlakozzatok a facebookon a Vbac támogató csoport Magyarország csoporthoz.Sok hasznos infó van.

Adminnak írjatok bemutatkozást és amint tud beenged a csoportba.

2017. febr. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!