Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Volt aki az első terhességnél...

Volt aki az első terhességnél görcsölt és vérezgetett végig? A második babánál is ez volt?

Figyelt kérdés
2017. jan. 30. 10:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia,


1. terhességem: végig görcsöltem az egészet, de "csak" barnázás volt a 8.héten. Félidőre megrövidült a méhnyak, 25. hét körülre nyílni kezdett a méhszáj, mégis 39. hétre született.


2. terhességem: ritkán nagyon enyhe görcsök voltak, de egyáltalán nem annyira, mint az elsőnél! Barnázás kétszer fordult elő. 34. hét után kezdett csak nyílni a méhszáj.


3. terhességem: jelenleg 13 hetes vagyok, 12 hetes koromig 4-szer fordult elő komoly vérzés, de nem voltak görcseim. 12 hetes korom óta enyhe mensi jellegű hasfájások. Későbbiekről nem tudok nyilatkozni.


Látszik ebből is, hogy tényleg minden terhesség más!

Neked ez az első terhességed? Hol tartasz most?

2017. jan. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem,már megszületett a babám,viszont tervezzük a második babyt, csak tartok tőle,hogy megint ez lesz....☹
2017. jan. 30. 12:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Én is ettől féltem még teljesen eseménytelen volt a 2.terhességem. Imádtam! :) Első terhességem felét végigfeküdtem... Másodiknál nem volt ilyesmi.
2017. jan. 30. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
S mit mondtak neked az orvosok mitől volt\van? Mert nekem nem tudtak értelmes választ adni,hogy miért volt?!
2017. jan. 30. 12:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem tudják és akkor sem tudták. Sajnos.
2017. jan. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

1.álom terhesség.semmi panasz.Soha egy jósló vagy keményedés

2.vérezgetés,haematóma,15hetesen görcsök,fenyegető vetélés,fenyegető koraszülés...gyakorlatilag végig kellett feküdnöm a terhességet.

3.elején pici haematóma miatti vérzés.kb 20héttől egyre gyakoribb keményedések.30hetes vagyok,pihennem kell sokat.5évesem oviban 22hónaposom itthon velem.

2017. jan. 30. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!