Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Feleségemet születésnapján...

Feleségemet születésnapján mivel lephetném meg, ami a terhességhez kapcsolódik? (ajándék, programok)

Figyelt kérdés
Most minden a baba körül forog neki és nem szívesen foglalkozik semmi mással, így arra gondoltam, hogy olyan születésnapot szervezek neki, aminek a középpontjában a terhessége áll. Szerettem volna szülinapi bulit szervezni, de kategorikusan kijelentette, hogy ilyet nem akar. Lesz majd családi ebéd, de szeretnék egy olyan napot, ami hármunkról szól. Tudtok ötleteket adni, hogy milyen programok lehetnének a nap során, amiken egy kismama jól érzi magát és a babához is köthető? 24 hetes lesz a szülinapján. Budapesten lakunk, mondhattok olyan cukrászdát is, vagy éttermet, vagy akármit, ahová érdemes elvinni a kismamámat.
2017. jan. 31. 16:30
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
93%
Kismama fotózás, nem tudom mekkora már a pocakja, de már biztos gömbölyödik.
2017. jan. 31. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
85%
Ne haragudj,én nem tudok tippeket adni,csak szeretném ha tudnád hogy egy fantasztikus ember vagy és a feleséged igazán boldog lehet melletted!Én is kismama vagyok de a férjemet nem érdekli, szerintem azt sem tudja hány hetes vagyok :( szívből kívánok nektek boldog baba várást és későbbre pedig egészséget boldogságot mindannyiotoknak!!!!
2017. jan. 31. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Ez sztem jo otlet lenne.

2017. febr. 1. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
12%

az a terhes-pocak lenyomat... most komolyan: mi a fenét csinál utána vele az ember. nézegeti egy darabig... még jó isl is mutat, amíg kicsi a baba... de utána? kiteszitek a nappali falára? vagy mit csinálsz vele? ilyen morbid már, hogy amikor már nincs helye, bezsákolod és padlásra teszed. vagy ha jönnek az újabb babák, akkor mindről készül egy újabb, és sorba rendezitek?

ne érts félre, cuki ötlet, meg minden, de egyáltalán nem életszerű hogy egy ilyen díszelegjen az ember házában.


az UH jó ötlet, bár jobb lenne kicsit később menni, 28. hét környéke legideálisabb a babamozizáshoz.


megmondom őszintén, én önző módon jobban örülnék valami olyan ajándéknak, ami csak az enyém. Persze ettől még szólhat a babáról, terhességről, családról... pl egy szép nyaklánc, medál, ilyesmi:

[link]

[link]

2017. febr. 1. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

12: köszönöm a kedvességed, igyekszem meghálálni neki, hogy megajándékoz egy gyermekkel :) (vagy akár többel is később, ha méltó leszek rá a jövőben is :D ) Biztos vagyok benne, hogy a te párod is örül a terhességednek, de őszintén megmondom, a hetek számával én is valószínűleg csak azért vagyok tisztában, mert minden hétvégén felolvassa a feleségem, hogy a következő héten milyen fejlődésen megy majd át a baba. Egyébként lehetséges, hogy én sem tudnám ilyen pontosan, csak azt, hogy hányadik hónap ;)


13: Köszönöm ezt a jó ötletet, ide mindenképp elmegyünk! :) Sokat elmélkedik azon, hogy vajon a baba hogy hallja a külvilágot bentről. Itt megtudhatja :)


14: Azt kapja a feleségem, amire vágyik.


Köszönöm mindenkinek az ötleteket!

2017. febr. 1. 10:11
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
A születés kiállítás a csodák palotájában biztos jó lehet. Megnézném én is, csak messze lakunk.
2017. febr. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
15%

"14: Azt kapja a feleségem, amire vágyik. "

Bocs, de úgy láttam, hogy TE szeretnél olyan napot, ami hármótokról szól. Ezt írtad.

Az természetes, h ilyenkor minden a baba körül forog, de ez nem egyenlő azzal, hogy ajándékba is babáról szóló, babával kapcsolatos dolog kell.

2017. febr. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
62%
Ha mar tudjatok a baba nevet, vegyel a felesegednek egy szep ( arany) lancot es ra egy monogramos medalt a baba keresztnevevel. Az szep emlek lenne, tudna hordani mindig.
2017. febr. 1. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
17. A kérdésemhez tartozó leírás első mondatát olvasd el figyelmesen újra. Senkinek nem okozott gondot értelmezni a leírtakat, biztos neked is menni fog, csak még egyszer neki kell futni :)
2017. febr. 1. 21:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!