Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Meg szeretném lepni a gamer...

Meg szeretném lepni a gamer barátom a születésnapján. Ti mit gondoltok? (részletek lent)

Figyelt kérdés
Szeptemberben van a szülinapja, 15 éves lesz és gamer. Nekem pedig van PS 1-em tehát nagyon fapados meg minden, de ha többen játszunk, élvezhető. Ő pedig az újabb dolgokhoz van szokva, úgy gondoltam, nálunk játszhatnánk egy kicsit együtt, mivel még sosem játszottunk és ki szeretnénk amúgy is próbálni. Ti mit szóltok, plusz arra lennék kíváncsi, hogy ezen kívül (meg persze puszi, ölelés) hová mehetnék el vele, mit adjak neki? (játékot nem szeretnék, hanem inkább olyan kellene, amiről eszébe jutok) :) Kérlek értelmes válaszokat, tényleg fontos lenne! Köszi:)

2013. aug. 4. 00:17
 1/2 anonim ***** válasza:

[link]


nekem ez jutott eszembe itt saját képet is rakhatsz rá meg vmi szöveg

2013. aug. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
na ilyen párt se látni minden nap :DD
2013. aug. 4. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!