Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek akkor most kisfiú...

Szerintetek akkor most kisfiú vagy kislány?

Figyelt kérdés
12 hét genetikain azt mondtak kislány 15 hét magándoki kisfiúra útaló jelet nem lát 18 hét genetikain kisfiút mondtak . Szerintetek mi lesz?

2017. febr. 1. 10:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Fiú.
2017. febr. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Kisfiú. Bár a 12. héttől már lehet tippelni a baba nemére, az soha nem 100%. A 16. héttől ha úgy fordul a kicsi már lehet mondani pontosabb infót, de inkább a 18. héttől. Az a baj normális esetben én minden szülőnek azt mondom várjunk még a baba nemének megállapításával, de minden anyuka siettet hogy mondjam már meg hamarabb, de tisztán kivehető képet 16-18. hét előtt nem lehet látni.

Ezek alapján én azt mondom kisfiú lesz.

2017. febr. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Fiú, amit 18-20. hét előtt mondanak, általában tipp inkább, főleg, ha a tipp lány.
2017. febr. 1. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fiú. 18 hetesen már sokkal biztosabban látni mint 12.l-nél.
2017. febr. 1. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem fiúka, 18 hetesen már elég konkrétan látni. Gratula :)
2017. febr. 1. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon Szépen Köszönöm a válaszokat nagyon aranyosak vagytok. Gondolom akkor már így marad kisfiú lesz 😊😊😊
2017. febr. 1. 18:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!