Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Előfordulhat, hogy 10 hetesen...

Előfordulhat, hogy 10 hetesen érzi az anyuka a magzatmozgást?

Figyelt kérdés
2008. okt. 9. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
89%

Kizártnak tartom.

Még minimum 5 hét mire biztosan meg tudod állapítani, hogy ő az.. Egyébként megértelek, gondolom már nagyon várod milyen érzés. Megnyugvást ad az embernek, ha érzi,és így tudja hogy minden rendben a picikéjével...de egy idő után majd nem tudsz aludni tőle ;D

Egy 35 hetes pocis

2008. okt. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) Jó babavárást!
2008. okt. 9. 23:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia!!!Hanyadik babád?Mert a második babát már lehet előbb érezni mivel hogy már jártas vagy benne.És én is így voltam éreztem ,de csak ilyen ennyhe lebegő érzést.Mondtam az orvosnak és mondta ,hogy elő fordulhat.Most ,hogy a 3-dik babát várom ,velle is éreztem .Jo baba várást!!!36 hetes kismama.
2008. okt. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
65%
Kizárt. 10. héten a CRL kb. 35 mm. Nincs benne akkora erő, hogy érezni tudd a mozgásait. Inkább a bélműködésedet érzed. Amúgy nagyon hasonló a bélmozgás érzése és a kicsi mozgása, de ilyenkor még nem érezheted a kicsit. Tán, majd úgy 5-7 hét múlva. Én pl. a 20. héten éreztem biztosra.
2008. okt. 10. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
A 10. héten nem érezheted. Legkorábban a 15. hét körül.
2008. okt. 10. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
11 hetes voltam, amikor hasonfekve olvastam, es olyan erzes volt, mintha szappanbuborékot fujtak volna a pocimhoz..én hiszem, hogy a baba volt. De persze "rendesen" később fogod érezni.
2008. okt. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a 11. hétben járok és nekem bugyborékol, biztos, hogy a babám, mert a bélmozgásnak egészen más hangja van. Ez egy nagyon finom, nem is túl hangos bugyborékolás, így kommunikál velem, hogy ott van és jól van. Csodás érzés!
2008. okt. 10. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!