Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 percnyi hullámvasút árthat...

6 percnyi hullámvasút árthat 16 hetes terhesen?

Figyelt kérdés
Valójában 9D moziban voltam egy 6 perces vetítésen, de ez alatt a széksor pontosan úgy hullámzott és rázkódott, mintha hullámvasúton lettem volna, mert azt szimulálta a vetítéssel együtt. Nem érzem rosszul magam, nem fáj, ott sem fájt a pocim, de azért így utólag ráparáztam, hogy ez okozhatott-e bármi problémát.
2017. febr. 4. 20:57
 1/4 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem okozhat gondot egy egyébként problémamentes terhességnél, de azért lehet, hogy a babát bizonyos értelemben "megviselte" pl félt vagy megijedt. Gondolom megsimogattad a pocit utána/közben így remélhetőleg nem ártottál neki :)
2017. febr. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
81%
Nem valószínű, egy helyközi busz többet ráz, mégse vetélnek tömegesen a vidéki kismamák. Mindenesetre nem igazán ajánlott az ilyen kismamáknak.
2017. febr. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
89%

Egyszer én is voltam ilyenen, úgy emlékszem - bár már régen volt -, hogy terhesek, szívbetegek, pánikbetegek, mozgássérültek nem mehettek be. Neked nem mondták?

Amúgy ha gond lenne, szerintem éreznél fájdalmat. Nem hiszem, hogy a baba megijedt volna.

2017. febr. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Baba mindig "lebeg", szerintem nemgond
2018. márc. 2. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!