Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miért ugrál a görbém, mint...

Miért ugrál a görbém, mint egy hullámvasút? Láttatok esetleg hasonlót? Vasárnapra nem várom.

Figyelt kérdés
[link]
2009. febr. 4. 14:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Látnád az enyémet:( Nekem azt mondták azért, mert nem egy időben mérem a hőmet. Vannak 1-1.5 órás eltérések, de azért, mert nem tudok ugyanakkor felkelni, mikor hogy sikerül.
2009. febr. 4. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
De ez nálad hogy van? Mindig érdekelt, hogy ha később méred, a hőd is magasabb picit, ha korábban alacsonyabb..?
2009. febr. 4. 14:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Igen.Ha korábban méred alacsonyabb ha később akkor magasabb.Amelyik hónapban azonos időben ébredtem ,akkor egy egyenes lett a második 2 hét.
2009. febr. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

mérjétek szájban, nyelv alatt. Az az igazi testhőmérséklet, mert ha hónaljban méritek az becsapós is lehet pl. melegebb van a szobában, ha be vagy takarózva, ha nem, ha fázol ha meleged van, ezek mind befolyásolják, de a szádat becsukod és a nyelved alatt méred arra nem hatnak ilyen tényezők.

én ott mértem és mérem is!ezt nekem több doki javasolta.


8 és fél hós kisfiú anyuja

2009. febr. 4. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Én is szájban mérem, hónaljban persze, hogy nem jó. Ráadásul legfeljebb 20 perc eltérések vannak az időpontjaim között..
2009. febr. 4. 14:34
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát az enyém ilyen béna (mindig ébredés után, ágyban fekve, nyelv alatt mérem):

[link]

2009. febr. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem, ez szép! ennyi belefér. :)
2009. febr. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Ma megint megugrott a hőm, 37.1-re. Ebbéli örömömben neki estünk apával egy medi-labnak. Tudom, hogy korai (ugye???) mert naná, hogy negatív lett. :(
2009. febr. 5. 11:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!