Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi lehet a terhességi álmatlan...

Mi lehet a terhességi álmatlanság, rossz alvás oka? Mit tehetek?

Figyelt kérdés

Szisztok!

11+1 hetes vagyok. 1 hete kezdődött...Fogalmam sincs miért de éjszaka pár óra alvás után felébredek és nem vagy csak 1-2 óra eltelte után tudok visszaaludni. Borzasztóan kiborít már! A legnagyobb baj, hogy 12 órázgatok a munkahelyemen 2 nap munka 2 nap pihi és eléggé megvisel, hogy este 11-re ágyba zuhanok, alszok hajnal 2-ig majd TALÁN 4 óra fele sikerül visszaaludnom, de kelek 8kor, hogy dolgozni menjek. Mit lehet tenni? Vagy majd elmúlik? És ennek a jelenségnek mi az oka?


2017. febr. 6. 19:08
 1/3 anonim ***** válasza:
10 hetes vagyok, 5. het ota ez megy. Hormonok miatt is lehet de nalad valoszinu hogy a kimerultseg atbillentett a masik oldalra. Vagy aggodsz valamin amit nem engedsz felszinre torni.
2017. febr. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem terhességem alatt végig ez volt, előfordult, hogy két órát tudtam csak aludni. Teljesen felborult a szervezetem a hormonoktól, este vagy azonnal kidőltem és hajnalban ébredtem, vagy sokáig nem bírtam elaludni.

Nyugi, a szülés után el fog múlni és örülsz majd, ha lesz alkalmad aludni a baba mellett az első hetekben. :) 3 hónapos baba anyukája

2017. febr. 7. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát remélem ez hamarosan elmúlik. Köszönöm a válaszokat.
2017. febr. 7. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!