Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 5. héten 2mm-es echoszegény...

5. héten 2mm-es echoszegény képlet?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam 4+1 hetes :) A tesztcsík alig láthatóból 1 hét alatt már fele olyan erős, mint a controll csík, de a doki uh alapján még csak ennyit mondott: ebből bármi lehet (lelet: 5. héten 2mm-es echoszegény képlet). Egyéb tünetek is vannak, de tegnap óta mégis elbizonytalanodtam :( Kérlek nyugtassatok meg, hogy ebből még AKÁRKI is lehet :)

#terhesség #5.hét. ultrahang
2017. jan. 12. 10:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az echoszegény képlet az a felritkulás, abból lesz majd a petezsák, szikhólyag, baba. :) Volt valami oka, hogy ilyen hamar mentél? Pozitív teszt után 10-14 nappal érdemes menni, akkor már érdemben látszik is valami.
2017. jan. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag most maradt ki a vérzés, nem csoda, ha semmit nem lát a doki...
2017. jan. 12. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is korán mentem, 4+3 voltam, nekem is azt mondták, hogy ebből még bármi lehet, de addig is gratulálnak. Sok múlik azon, hogy a 7. héten van-e szívhang, és hogy a 12. hetet megéritek-e.

Nekem volt már missed ab-om a 8. héten, úgy, hogy előtte már volt szívhang, annak viszont nem volt jele, hogy gond lenne, hetekkel később derült ki.

Szóval semmi sem biztos, de a tied is jó kezdet. :)

2017. jan. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért gondolsz egyből rosszra? Minden baba így kezdi :)

Túl korán mentél. Ha nincs valami különös oka (pl hormonpótlás kell) felesleges ilyen hamar menni. Most mehetsz vissza 2 hét múlva, és még akkor is normális, hogy nincs szívhang, újabb 2 hét idegeskedés.

Ezt mind meg tudtad volna magadnak spórolni.

A természetet nem tudjuk siettetni, a sejtek osztódásának van egy normális üteme.

Minden rendben lesz!

2017. jan. 12. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, tényleg hülyeség volt ilyen korán menni, csak 8 éve várjuk a csodát, inszemek is voltak és eddig semmi eredményt nem tapasztaltunk...Most ez az alig látható első tesztcsík lázba hozott, alig bírtam kivárni ezt a pár napot is az ultrahangig :D Nagyon köszönöm a válaszaitokat, egyből másképp látom a világot :D
2017. jan. 12. 12:21
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia. Kerlek ird meg mi lett. 4+2 vagyok de nekem meg csak ennyit se latott. Felritkulast sem pedig mar 9.dpom pozitiv volt a teszt😢😢 szerinted csak korán mentem?( progipotlas elozo veteles miatt)
2017. júl. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!