Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nekem olyan problémám van,...

Valakivalaki0203 kérdése:

Nekem olyan problémám van, hogy a barátommal úgy szexeltünk, hogy menstruáltam. Nagyon félek, mert pont 2 hét után jöttek a fájásaim, derék fájás, sok pisilés és hányingerem van. Sok választ kérek, hogy menstruálció alatt is lehet teherbe esni? :/

Figyelt kérdés
2017. febr. 7. 19:33
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
0%
Ennek roppant kicsi az esélye. A ciklus ezen szakaszában a méhnyálkahártya olyan szinten elvékonyodik (kilökődik) hogy szinte lehetetlen hogy beágyazódjon egy megtermékenyített petesejt. A tüneteid alapján inkább csak felfáztál. Csekkold hogy meg vannak e duzzadva a nyirokcsomóid. Háziorvos, nőgyógyász sokkal szakszerűbb választ tud adni amennyiben további kétségeid vannak.
2017. febr. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim válasza:
4%
+ ilyenkor nincsenek érett petesejtek (ami fontosabb) mert az ovuláció csak utána indul be.
2017. febr. 7. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet, a bizonyíték most készül aludni... bár nem mindegy a menstruáció hanyadik napján voltatok együtt. De miért nem védekeztek ha nem akartok gyereket? Ilyenkor ráadásul a fertőzésveszély is nagyobb a nyitott méhszáj miatt.
2017. febr. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon ritka, de nem lehetetlen.
2017. febr. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
68%

Kicsi az esely de nem lehetetlen.


Mindenesetre nagyon nem higienikus szexelni hogy kozben te verzel...

2017. febr. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Barátnőm 5 éves kisfia is mensi alatt "készült" Nem volt otthon óvszer,gondolták nem lesz belőle semmi... Lett.
2017. febr. 7. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:

Ne stresszeljek?🙈

Koszonom a valaszokat!

2017. febr. 7. 21:37
 8/24 anonim ***** válasza:
Ha eltelt azóta 14-15 nap, csinálj tesztet reggeli vizeletből, az megmondja.
2017. febr. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Mert amugy azt elfelejtettem leirni,hogy amikor vegeztunk,akkor kitoroltem,pisiltem..Ugyhogy remelem neeeem🙈🙊
2017. febr. 7. 21:57
 10/24 anonim ***** válasza:

A pisilés, kitörlés, zuhany, stb semmit nem ér a terhesség ellen, ne viccelj már!

A spermiumok mélyen a méhnyakhoz kerülnek az ejakuláció alatt, onnan azt semmivel nem tudod kiszedni.

Persze, sokkal kisebb az esély, mint középidőben, de van esély. Minél fiatalabb valaki, ráadásul annál rendszertelenebb a ciklusa, kiszámíthatatlan a peteérés időpontja.

Soha ne szexelj védekezés nélkül!

Én még várnék a teszttel egy hetet.

2017. febr. 8. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!