Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap este meghúztam a...

Tegnap este meghúztam a derekam, alig birok mozdulni. Ugye nem árthattam a babának?

Figyelt kérdés
2 éves kislányomat akartam felemelni mikor pattant valami a derekamban és nem tudtam kiegyenesedni,csak úgy hogy falnak támaszkodtam és lassan feláltam...Orvoshoz persze megyek ma amint kapok idöpontot.Történt ilyen valakivel várandósan?Még csak a 9ik hétben járok,semmi hasi görcsöm,vérzés nem volt.Ma kellett volna visszamennem dolgozni,mert 1 hétre kiirt az orvos a hányingerek miatt,erre most ez is...Mozdulni is alig birok...

2017. jan. 10. 06:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Pont így a kilencedik hét környékén kijott a lumbagom, felallni sem tudtam. Gyógyszert ne vehettem be mert ami hatott volna az túl erős. Úgy hogy feküdtem napokig. Aztán következő héten ugyanez. Így többet már nem is mentem dolgozni. A babának semmi baja nem lett. :) 39 hkm
2017. jan. 10. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a gyors hozzászólást,kicsit megnyugodtam...soha ilyen fájdalmat nem éreztem még eddig.Persze volt már hát/derékfájásom,de ilyen mértékben még egyszer sem.Orvoshoz is párom fog elvonszolni... :)

Boldog babavárást,igaz neked már csak napok vannak hátra :)

2017. jan. 10. 07:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Köszönöm, neked is! :) Én is felhivtam az orvosom, de annyit mondott csak hogy algopirint bevehetek a fájdalomra. Azzal meg úgy voltam hogy annyit ér mint halottnak a csók, tehát feleslegesen nem veszem be. Próbáld meg pihentetni. :)
2017. jan. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

23 hetes voltam mikor becsípödött a két lapockám között, és kisugárzott a bal kezembe! Hát utána a derekam is becsipödött! Azok a fájdalom csillapítok amik ezt elmulasztják nem lehet terhesen, mást meg fölöslagasnak tartok bevenni.

Akkor kerestem más megoldást férjem kértem meg probáljon meg maszírozni (amúgy a masszázs magyon jó volt) de mikor dokinak elmondtam mondta hogy nem szabad! Talpmasszázs tílos, más masszázs meg csak szakambernek lehet! Hát fizetni meg nem fogok, így fekszek pihenek. De ahogy olvastam terhesség alatt elég gyakori a becsípödés is. Remélem szülés után elmulik.

2017. jan. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi,hogy irtatok.

Voltam dokinál,lumbago...3ik nap után is alig birok megmozdulni,iszonyat fáj.Egy hétig pihennem kell,aztán meglátjuk...ha minden rendben lesz jövö héten megyek vissza dolgozni.

2017. jan. 11. 09:38
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem akarlak elkeseríteni, de mikor nekem kijött enyhül 1 hét pihenés után, de ahogy nőt a pocakom egyre nagyobb teher miatt ujra és ujra alig birtam mozogni! Még az ágyból kikelés is sírásal járt. Így elgem rendesen szülési tápénzre írtak ki.

Jobbulást, és ha vissza is mész dolgozni ovatosan!

2017. jan. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!