Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes kisbabámat rendszeres...

19 hetes kisbabámat rendszeresen, sokat érzem mozogni. Ejjel nappal szinte. Akinek volt ilyen, annak milyen volt a babája mikor megszületett?

Figyelt kérdés
2017. febr. 8. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
40%

Az enyém ilyen volt. A végére már megőrültem mert sosem nyugodott le. Most 6 éves és azóta is pont ugyan ilyen.

Nagyon imádom, de iszonyat energia kell hozzá :)

2017. febr. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mozgékony, eleven. Másfél éves lesz lassan. Egyébként jól alszik a kezdetektől de mikor ébren van, meg nem áll egy percre se.
2017. febr. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Az én babám is állandóan izgett-mozgott, azóta már 6 hónapos és egy percre se áll le :)
2017. febr. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nyugtassatok meg hogy legalább alszanak. :)
2017. febr. 8. 15:19
 5/10 anonim ***** válasza:
Meg tudom erősíteni, az én babám a szülés hetében is teljes fordulatot tett kétszer, az orvos is pislogott az ultrahangkor. Most 3 hónapos, és mindig jár valamije.
2017. febr. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

A fiam végig ilyen volt.

De idekint sincs ez másképp. Tele van energiával:)

Nem rossz ő,csak eleven. Ettől függetlenül 5 hós kora óta átalussza az éjszakát,20:30-07:30-ig. Délután is alszik 3 órát.

2017. febr. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem törvényszerű. Az én kisfiam magzatként pont az ellentéte volt, tök nyugis, finom mozgások egész a szülésig. Egy éves múlt, nem mondhatnám, hogy nem energikus, igazi sajtkukac. Szóval nem lehet a magzatmozgásból tutira jósolni. :)
2017. febr. 8. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
A fiam is ilyen volt, nonstop ficergett benn. 2,5eves, gyakorlatilag egész nap nem all meg, csak enni. Viszont cserebe este max fel9kor eldől, és reggel 8ig alszik. (Délutáni alvás szórványosan van). Rengeteget vagyunk kinn, csak ítéletidőben maradunk itthon egész napra.
2017. febr. 8. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindkettő ilyen volt. A nagy jó baba volt, jól aludt, jól evett, de éber állapotban nagyon eleven volt. A kicsi álombaba volt, még a tesójánál jobb, persze voltak rossz napok meg éjszakák, de annyi belefér. Ő éberen is nagyon kiegyensúlyozott, nyugodt, de érdeklődő baba volt. 2-3 éves koruktól lettek igazán elevenek, de nagyon okosak is, a nagy sulis, kitűnő tanuló, minden érdekli. A kicsi sokkal lustább, ha nem játékról van szó.
2017. febr. 8. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Kicsit megnyugodtam. :)
2017. febr. 8. 21:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!