Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor szűnt meg a félelmetek...

Mikor szűnt meg a félelmetek a vetéléstől?

Figyelt kérdés
2010. máj. 7. 21:23
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
szülés után.
2010. máj. 7. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
amikor megszültem a lányomat. Soha nem paráztam túl a dolgot, pedig volt egy vetélésem, és veszélyeztetett voltam, mégis igazán akkor nyugodtam meg teljesen, mikor megszületett
2010. máj. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

10.hét után. Utána mindig akkor tört rám a "félhetnék", mielőtt mentem dokihoz, 1-2 nappal előtte, húú akkor mindig nagyon féltem, hogy rossz hírt kapok majd.

Igazán a szülés után nyugodtam meg.

2010. máj. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
nekem is volt egyvetélésem. a félelmem a 12héthez közeledve egyre csökkent. 29 h km
2010. máj. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után. 4 vetélésem volt...
2010. máj. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

konkrétan a vetéléstől való félelmem olyan 16 hetesen múlt el,de teljesen csak akkor fogok megnyugodni ha már megszültem.


38+2 hetes km

2010. máj. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

sztem nem lehet megnyugodni, míg meg nem szülsz, hisz terhesség közben bármi történhet :(:(:(:(

így én is ha már nem mocorog fél napig a picim, már átfut pár butaság a fejemen, de ilyenkor mindíg megrúg h anyu nyugi :)

szóval amjd a szülés után fogok megnyugodni, mikor már a karjaimban tarthatom :):)


33h km

2010. máj. 7. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
12 hetesen kicsit megnyugodtam, meg is ünnepeltük, utána meg 24 hetes körül ,ég jobban, mert állítólag, ha ez után születik meg akkor már "megmenthető".....hülyeség tudom, senki nem akar a 24. héten megszülni, a környékén se, de engem ez megnyugtatott h már kapna esélyt az életre, ha valahogy úgy jönne össze....
2010. máj. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Szülés után, szintén 4 vetéléssel a hátam mögött.
2010. máj. 7. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a 12, heti UH-on, amikor megláttam mocorogni, mint egy duracellnyuszi... :) 1 vetélésem volt korábban.

Utána kicsit megnyugodtam, de a 20. hét körül meg attól kezdtem rettegni, nehogy koraszülött legyen... :S

A 36. hetet betöltve, most már egész nyugodt vagyok, bár most meg az forog néha a fejemben, hogy a szülés is mennyire kockázatos és bonyolult egy dolog...

Úgyhogy lehet, hogy tényleg csak a szülés után múlik el ez a félelem.

De amit a 12. hétig éreztem, az a teljes bizonytalanság, és készítettem magam lelkileg, hogy mikor mondják, hogy megállt a fejlődésben... :S

36 hetes kismama

2010. máj. 7. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!