Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van okom az aggodalomra?

Van okom az aggodalomra?

Figyelt kérdés

7 hetesen voltam eloszor nogyogyasznal, mindent rendben talaltak, volt a babanak szivmukodese es par nappal nagyobbnak is tunt az akkori meretei alapjan. 8 hetesen megcsinaltattam a labort, ott emelkedett volt a majenzim es a vizeletben bakteriumot mutattak ki. A doki a terhesgondozason azt mondta, hogy ez rendben van, valoszinu keveset iszom, igyak napi 3 liter folyadekot, gyogyszert nem adnak mert ugyis meg nagyon az elejen jarunk.. Nem is volt semmi baj eddig, de tegnap este furdes utan a torolkozon 2 halvany ver csikot vettem eszre. Zsepivel gyorsan megneztem, hogy valoban verzesrol van-e szo, azon is volt ket pici vercsepp. Azonnal bementunk a korhazba, megvizsgaltak, azt mondtak nem latnak verzesre utalo jelet, a baba bekesen aludt az ultrahangon es az eletjelek is rendben voltak. Nem tudtak megmondani, hogy honnan eredt a verzes, szerencsere azota se tapasztaltam de tegnap ota annyira ideges vagyok, hogy a vernyomasom nem igazan talal vissza a normal szintre. Raadasul az orvos aki tegnap este vizsgalt teljesen ki volt akadva, hogy a labor eredmenyre a masik doki azt mondta, hogy rendben van.. O most ismetlest kert. A hab a tortan pedig az, hogy a vizsgalatnal fertozesre utalo folyast latott amire most kaptam kupot, este kell kezdenem. Szerintetek van okom aggodni? Jart valaki hasonlo cipoben? En semmi fertozesre utalo jelet nem erzek, nem csip, nem viszket, nem eg. Viszont nagyon aggaszt, hogy ennyi problema mellett mi lesz a Babankkal. :( Ti is sokat idegeskedtetek a varandossag alatt?


12+2 hetes vagyok ma


2017. febr. 9. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Kérj tenyésztést streptococus b-re mindenképpen.Erre a bacira oda kell figyelni terhesség alatt mert nagyon veszélyes lehet.Koraszülést okozhat vagy szülés közben megfertőzheti a babát ami szintén veszélyes.

Olvass utána.Ha kell verd az asztalt,hogy meg legyen nézve.

2017. febr. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Először is, nyugodj meg!

Ha a babával minden rendben, akkor az a legfontosabb. A legaggasztóbb dolog kilőve, minden más kezelhető.

A vérzés eredhet a méhszàjból is, nekem is volt gyakran az előző terhességem alatt.

A fertőzések nekem is állandóan visszatérnek, mindig kezelik, elmúlik, előjön. Sajnos nagyon sok kismama küzd ezzel.

A májfunkcióhoz nem tudok hozzászólni. Viszont el kell döntened, ki lesz az orvosod, és kinek hiszel. Egy csomó kérdésben a dokik is egymással ellentmondó véleményen vannak, és még a neten olvasható okosságokról nem is beszéltem.

A babával nem lesz semmi baj!

2017. febr. 9. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Leírom azóta mik történtek hátha egyszer valakinek jól jönnek a jövőben. :)


Csütörtökön este voltunk genetikai ultrahangon, a baba teljesen egészséges, szép nagy méretekkel rendelkezik és rendkívül aktív. A doki aki csinálta a genetikai ultrahangot nem látott leválásra utaló jelet.


Vérzés szerencsére azóta se volt, a fertőzést ugye kezeljük, már a kúp felénél járok. Pénteken ismét csináltattam egy labort, annak hétfőre várom az eredményét. :)

2017. febr. 12. 07:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!