Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 24 hetesen nagyon nehéznek...

24 hetesen nagyon nehéznek érzem a hasam, más is volt így?

Figyelt kérdés
Egy kisebb séta már nehezemre esik, a hasam alsó része feszül, de nem görcsszerűen, néha itt-ott beleszúr. A baba nagyon lent mozog, néha mintha a méhszájamat piszkálná, ez kimondottan kellemetlen, és nyom, mintha "ki akarna esni", a hólyagom teljesen odvan. Vannak napok, amikor semmi ilyesmit nem érzek, máskor meg alig bírok menni. Érzett vki hasonlót terhessége ezen szakaszán? Második baba, de elsővel nem tapasztaltam iylen korán.

#terhesség #nehéz has érzés
2017. febr. 10. 13:43
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, és néha olyan puffadnak érzem magam, hogy az egész hasam, mint egy kemény labda, kényelmeteln. Nem keményedés, azt ismerem.
2017. febr. 10. 13:46
 2/5 anonim ***** válasza:

Ez szerintem kb minden második kismamára igaz amiket leírtál 🙂

Kitartás! Ez a jobb szakasz! A vége, amikor mar igazán terhes a terhesség, na az lesz igazán kellemetlen. Ne így legyen nálad, de a környezetemben mindenkinek ilyen volt! Boldog babavarast!

2017. febr. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Talán a frontok is hozzátesznek, mert éjszaka kezdtem érezni, picit keményedtem is, ma egész nap fáradt vagyok. Tegnap még tél volt, ma mintha tavasz lenne, meglehet ezek a hirtelen időjárásbeli változások is hatással lehetnek.
2017. febr. 10. 14:14
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is 24 hetes vagyok, 3. baba. Ma pont így vagyok mint te, nagyon lent mozog, nekem is mintha felváltva piszkálná a méhszájamat meg a hólyagomat. Nekem is van amikor napokig nem érzem ezt de ma pl egész nap. Én is észrevettem hogy a frontokra is érzékeny vagyok.
2017. febr. 10. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy a szalagokat érzed nyúlni?

Így olvasva az jutott eszembe, hogy vannak azok a pocak "tartó" övek/ruhák - vagy minek nevezik. Nem lehet hogy segítene egy ilyen? Hátha mozgásban másképp éreznéd.

Nekem 30-35. hét között kezdődött ez, és ha passzosabb nadrág volt rajtam ami tartotta a hasam akkor jobb volt. Néha meg kellett állnom séta közben, mert úgy benyilallt. Féltem, hogy egy ilyen fájdalom vajon rosszat jelent?? De csak a szalagok voltak..

2017. febr. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!