Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 27 hetesen más is sokkal...

27 hetesen más is sokkal hamarabb kifárad és nehezebbnek érzi magát? Tegnap nap vége fele már a hasamat is rettentő nehéznek éreztem, pedig semmi olyan extrát nem csináltam. Ilyen még nem volt eddig.

Figyelt kérdés
2015. aug. 30. 07:57
 1/3 anonim ***** válasza:
25 hetes vagyok és én is ezt életem tegnap.. Unokahúgomra vigyáztam(4 éves) itt is aludt velünk. Én a nap végére hulla voltam.. Fájt és nehéznek éreztem a hasam. Este a pici csak úgy hullámzott.
2015. aug. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyenkor nem tudom miért de nagyon rosszul aludtam hetekig és én azért voltam fáradékony.
2015. aug. 30. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, pont így érzem már hetek óta (ma vagyok 28 hetes). Pedig nem híztam sokat, és a hasam is "kicsi". De nekem van egy 2,5 éves kislányom, aki után naponta kilométereket kell rohanni :-) Amikor annó őt vártam, nem volt annyira feltűnő, hogy nem mozgok már olyan könnyedén a harmadik trimeszter elején.
2015. aug. 31. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!