Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6hónapos vagyok, a párommal,...

6hónapos vagyok, a párommal, ha szeretkezünk, akkor belém élvez. De pár napja (amiről én nem tudtam) a párom drogozott, és utána amikor szeretkeztünk, szintén belém élvezett. Lehet baja a kicsinek? Folytatás lent.

Figyelt kérdés
Na most..mint tudjuk, sokminden felszívódhat, aminek fertőzési veszélyei vannak, és ha ő most ilyen szemétlád@ volt és ezt tette, lehet baja a kicsinek? Csak mert azóta vannak rosszulléteim is, amik eddig nem voltak.
2011. nov. 19. 12:14
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
31%
Te ennek szülsz? Kérdezd meg az orvosod a témáról. Az én párom nem drogozik.
2011. nov. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem hogy a drog kiválasztódik az ondóba.
2011. nov. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim válasza:
100%
Nem. De mivel megijedtél, ettől lehetnek rosszulléteid.
2011. nov. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
16%
és ha épp nem vagy terhes, te milyen drogot használsz?
2011. nov. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
75%
Nem valószínű, hogy baja lesz, de elgondolkodhatnál, hogy kinek is szülsz. Ideje lenne a párodnak megkomolyodni.
2011. nov. 19. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
48%
utolsó: ezeknek hiába beszélsz. szegény gyerek:(
2011. nov. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem lesz és nem lehet ebböl gond.Feltételezem nincs nyitott méhszájad nyákdugót nem is említve így semmi nem szívódhat fel.Nem akarok ítélkezni a párod felett,de ezt nagyon felelőtlennek tartom.Sajnos az én párom is volt ilyen bunkó csak szerencsére még mielőtt valami lett volna azelőtt abba hagytuk.Nagyon meglepődtem ezen, azelőtt soha nem volt ilyen gondunk.Azóta mem nyúlt semmihez és megbeszéltük a történteket.Ahogy mi anyává ők úgy apává valnak nekik is nehéz lehet.
2011. nov. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
0%
Még csak 6 hónapos vagy? :) Kicsit fiatal....
2011. nov. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
46%
Ettől nem leshet baja a gyereknek, attól viszont igen, hogy egy drogos csinlt neked gyereket! Nagyon felelőtlen vagy! Vagy mire számítasz?!
2011. nov. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
77%
Szabad tudni milyen drogot használt?
2011. nov. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!