Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28 hetes terhes vagyok és még...

Csillka kérdése:

28 hetes terhes vagyok és még minfig borzasztoan erzekeny vagyok egy-két bizonyos szagra. Ez most kitart terhesség végéig ha eddig nem múlt el?

Figyelt kérdés
Meg a szagerzekenyseggel nem is lenne akkora gond, de sajnos a fának a szagat nem birom es a ferjem ezzel dolgozik. Az egesz lakasunkban ilyen szag van. Probaltam ott lenni de hanyok reggeltől estig, mindent megprobaltunk mar. Haza koltoztem a szüleimhez, itt nincs gondom, ha a ferjem jon van itteni ruhája azt veszi fel. Tudom hulyen hangzik de borzasztoan kikeszit a szag. Pl.ma reggel 9 tol 11 ig 4 szer hanytam csak mert a lakasban voltam. Ruhaja, lakas mineennek ilyen a szaga. Nem tudom mar mit tehetnek. Es emelett ha ott vagyok emiatt egesz ejjel fent ulok 2-3orakat alszom, vegig hanyok es total kikeszulok, orvoshoz is kerültem.
2017. febr. 11. 21:00
 1/5 Sansa Strak ***** válasza:

Szia, megvan az esélye hogy nem múlik el sajnos!De, ne legyen igazam.

Nekem is hasonló volt a helyzetem,ha egy bizonyos sampont éreztem vagy a wc szagát.Egyből hánytam, nagyon kivoltam. De szülés előtt enyhült a dolog,de a hányinger maradt. Szülés után azonnal elmúlt!

Nem lehetne kiszellőztetni, kitakarítani alaposan lemosni mindent, hogy az a szag eltünjön? A párod munkás ruháit nem lehet máshol tárolni? Kint valahol? Anyós vagy Anyukád mossa kis a ruháit? Ő meg egyből menjen fürödni, hajat mosni ha haza ért. Inkább ő tegyen érte ezzel..


Sajnálom, mert tudom milyen rossz :(

Most én is várom a második babánkat és előre félek ettől!



Kitartást és sok sikert hátha elmúlik. Vagy találtok rá valami megoldást!

2017. febr. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szegenykem :( Sajnos van akinel egesz terhesseg alatt kitart de drukkolok hogy ne legyen igy! Kitartast!
2017. febr. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a biztato szavakat, mar csak 12 het mindig erre gondolok es remelem tenyleg jobb lesz :)
2017. febr. 11. 22:29
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a hus szagát nem birtam,de végig.Semmi hust nem ettem terhességem alatt.

Pedig eszem hust.

Nekem végig kitartott ugy a 8.héttöl.

Volt hogy az utcán,(pl ha gyrosos elött mentem el)volt hogy a strandon,plázában,de még vendégségben is hánytam emiatt.

Jo ötletem nincs,én azért tudtam kerülni egy idö után.

Kitartást,én együttérzek veled!

2017. febr. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tudom milyen érzés, én nagyon sok "szaggal" igy voltam.Nekem sajnos végig kitartott....undorodtam a virslitöl, amit terhesség elött minden nap meg tudtam enni, terhesen még csak megfőzni sem birtam..hagyma, domestos,parfümök és a cigi füst szagaitol egyböl hánytam.. szerencsés vagy hogy legalább van hová "menekülnöd" ezek elöl, nekem anyuka létemre maszáj volt, fözni és takarotanom is...párom nagy dohányos,így egyenesen undorodtam a ruháitól..és sajnos tőle is ha rágyújtott. Kitartás! Már nincs sok hátra!
2017. febr. 12. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!