Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Három napja folyton kemény a...

Három napja folyton kemény a hasam, ráadásul éjjel még görcsölt is. Elmentem ma ultrahangra, ahol azt mondták, hogy minden ok, szedjek magnéziumot és pihenjek. Mit lehet még tenni?

Figyelt kérdés
Én 3*2magneb6-ot szedek és egésznap pihizek. Erre semmit nem mondtak. Akkor mi lehet? Nagyon aggódom.24. hetes vagyok
2008. okt. 10. 16:30
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha az Uh sem mutatott semmit akkor baj nem lehet. Az jó ha 3*2-vel szeded a magne b6-ot és pihensz, mást nem igen tehetsz. Ha görcsöket is érzel az méhösszehúzódás lehet, ami a 30. héttől már jóslófájásnak mondanak. De szerintem ne aggódj. Ha csak ritkán érzel görcsöket akkor szerintem nincs baj. Vigyázz magadra.
2008. okt. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a nyugtatást! Nagyon be vagyok ijedve. Éjjel görcsöltem, elég sokáig, most meg már olyan mintha csak fel lennék fújódva,de nem görcsöl...A pici mozog rendesen az megnyugtató. Tegnap egész nap kocsiban ültem, talán az is lehetett?!
2008. okt. 10. 17:12
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Előfordulhatnak görcsölések.A méh elkezdett dolgozni.Méhösszehúzódások szerintem.Ha nem álandóak és a baba mozog rendesen ne aggódj.A sok ülés biztosan megviselte a derekad.Tudod!!Ha megteheted akkor ülj,de ha feküdhetsz is inkább feküdj!!! :-))

Jó babavárást!!28hetes kismami

2008. okt. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szinte mindig keményedik a hasam. 26 hetes múltam. Az orvos a magne6 helyett magnesii citricit írt fel abból is 3x2-t szedek így már jobb de tudom nekem is többet kellene pihennem

Mindenjót!

2008. okt. 10. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is 24 hetes vagyok, és szintén van ilyen problémám. A doki nekem is csak annyit mondott napi 3X2 MagneB6, pihenés ezerrel. Viszont, ha egy idő után nem múlik, akkor befektet a kórházba. :(
2008. okt. 10. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi a válaszokat! Megnyugtatott, egy kicsit már jobban is vagyok mára.:-)
2008. okt. 11. 20:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!