Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 12. heti UH-n a méhlepény a...

12. heti UH-n a méhlepény a méhszáj szélén volt, nem kellene most nekem otthon feküdnöm?

Figyelt kérdés

Mennyire veszélyes ez? Az orvosom azt mondta hogy reméljük feljebb megy, ahogy tágul a méh. 18. heti UH-ig nincs szex, de mást nem mondott. Mást ilyenkor táppénzre írtak ki.

Nálatok volt hasonló?


2017. febr. 15. 08:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A méhszáj szélénél volt vagy rajta is van?

Neekem 13hetesen vérzés miatt nézték a méhlepényt. Nekem a széle rajta volt a méhszájon. Úgyhogy tp, fekvés stb. Én is csak reménykedem hogy feljebb megy hogy ne császár legyen az első terhességem vége.

2017. febr. 15. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
szélét éri (plac. Praev. Marg)
2017. febr. 15. 09:14
 3/9 anonim ***** válasza:
Nálam is volt, nem feküdtem, dolgoztam, bár ülő munka, nagyobbik gyereket is "kergettem". Még annyit mondott a doki, hogy ne hagyjak méhszájat vizsgálni. Kb. 20. hétre tényleg "feljebb ment".
2017. febr. 15. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

1es vagyok...

Nekem tök nyugis irodai munkám van és nem enged dolgozni a vérzés miatt sajnos.

2017. febr. 15. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Vérzésem szerencsére eddig egyszer sem volt. Irodai munka ez is, csak nagyon stresszes, mert ha pl rendezvény van akkor hirtelen talpalás, rohangálás, székpakolás van...
2017. febr. 15. 09:43
 6/9 anonim ***** válasza:
Én a helyedben kiíratnám magam, nem kockáztatnék. Nem vagy véletlenül veszélyeztetett? Mert akkor simán kiír akár a házidoki is, legalábbis nekem felajánlotta.
2017. febr. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nekem a 16.hétig teljesen fedte a méhszájat.

12.héten véreztem is kicsit pont emiatt, a doki azonnal ki is írt táppénzre. 3x2 magnéziumot szedtem, semmi szex, és sok-sok pihenés.

Hál istennek nem lett belőle komolyabb baj, és a 18.hétre felkúszott teljesen a fundusba, ahol lennie kell.


Ha neked a szélén van nincs akkora baj, mert az onnan még 100%, hogy arrébb megy! Természetesen figyelj oda, ne erőltesd meg magad, ne végezz nehéz fizikai munkát, és a magnézium neked sem fog ártani ha elkezded szedni.


/3 hónapos baba anyukája/.

2017. febr. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem a 12. héten teljesen fedte a méhszájat, a 18. héten már csak érintette, azóta teljesen elhúzódott.

Feküdnöm nem kellett és az óvatos szextől sem voltunk eltiltva (nem volt vérzés). Viszont emelnem, tornáznom, fizikailag megerőltető dolgokat csinálnom tilos volt.

Ha a munkahelyeden nem tudnak neked megfelelő körülményeket biztosítani, úgy érzed nem jó neked és a babának így, akkor jelezd a dokinak és minden bizonnyal ki fog írni táppénzre.

2017. febr. 15. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, vigyázni fogok!
2017. febr. 15. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!