Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek méhszájon tapadt a...

Akinek méhszájon tapadt a placenta, kórházban kellett feküdnie?

Figyelt kérdés
16 hetesen derült ki hogy a lepény fedi a méhszájat. Most 20 hetesen a helyzet ugyanaz. Ahogy olvastam fórumokon ezzel sok kismamát kórházba utaltak és szigorúan feküdni kellett. Nekem ez nem került szóba sem és a fekvésre is azt mondta az orvosom hogy nem kell, csak megerőltető dolgot ne csináljak és szedjek magnéziumot. Ennyire különbözően ítélik meg az orvosok ezt?

2015. júl. 2. 22:37
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is alacsonyan feküdt a placenta, de nem mondtak semmit, csak, hogy 30. hétben újra megnézik. AZ volt a terv, hogyha addig nem megy feljebb, akkor programozott császárom lesz. Szerencsére feljebb ment így a 2. babámat is hüvelyi úton szülhettem meg. Nem volt arról szó, hogy befektetnek. Lehet, ha nem változott volna semmi akkor terhesség végén bent kellett volna maradnom, nem tudom.
2015. júl. 3. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem, itthon kellet feküdnöm amennyit csak tudtam.
2015. júl. 3. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!