Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tetoválás! Nem tudtam még...

Renata_27 kérdése:

Tetoválás! Nem tudtam még akkor hogy terhes vagyok kb a beágyazodas időszakában tetováltattam. Lehet ebből baja?

Figyelt kérdés

2017. febr. 15. 09:32
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem, mert akkor még nem volt méhlepény, amin leresztül bejuthatott volna a festék anyagából bármi.
2017. febr. 15. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Csak kérdezem, de a méhlepény nem pont azért van, hogy minél kevesebb dolog jusson el a babához? Mert én úgy tudtam.
2017. febr. 15. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az is funkciója, igen, de sajnos nem tud mindent megszűrni, hisz alkohol, nikotin és drog is átjut.
2017. febr. 15. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem
2017. febr. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat talán megnyugszok:)
2017. febr. 15. 10:10
 6/9 anonim ***** válasza:
Nyugi nem lesz semmi baj. Én tavaly március elején tetováltattam nem kis mintát. Ráadásul színeset ami után még olyan fájdalomcsillapítót szedtem ami gyulladást is csökkenti. Március végén pozitívat teszteltem. Én is aggódtam egy kicsikét, de azóta már itt szuszog az én pici lányom.
2017. febr. 15. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)
2017. febr. 15. 10:30
 8/9 anonim ***** válasza:
nem,maximum a festéket dobhatja ki a bőröd :)
2017. febr. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi:-)
2017. febr. 16. 14:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!