Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes terhes vagyok, és...

37 hetes terhes vagyok, és megfáztam. Mit használhatok rá?

Figyelt kérdés

Lázam nincs szerencsére. Orrdugulás, állandó hurutos köhögés, rekedtség. A patikában nem adnak semmit, csak Stodalt, de abból már kettő elfogyott, és csak rosszabb lett a köhögés. Orvos se írt semmit.

Van valakinek bevált módszere?

Lassan egy hónapja beteg vagyok.



2017. febr. 15. 13:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Sok folyadékot igyál, az segít a hurut ürülésében. Na és persze a klasszikus pihenés.
2017. febr. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is a vége felé átestem ezen. Én gyömbér teát főztem, rendes gyökér gyömbérből - nem filteresből. Olyat, hogy jól csípett. Tisztított az mindent :)

Na meg gőzöltem kamillával, törölköző alatt a fazék fölé hajolva inhaláltam.

Pár nap és jobb is lett. Egyedül az enyhe orrfolyás maradt meg picit hosszabban. Menta teát is ittam, de lehet a gyömbér többet segített. Mentából sajnos csak filtereset tudtam venni..

2017. febr. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Sok-sok folyadék, sok pihenés, ha lehet aludj minél többet és izzadj nagyokat! :D

Illetve nemrég hasonló helyzetben voltam (csak nekem a pihenés és az alvás kizárt, mert már van két gyerek és a kisebbik 2 éves és éppen fogzik, így még éjjel sem hagy pihenni :D ) és nekem a gyógyszertárban adtak forró ital port, ami adható kismamáknak is. Rá is van írva a dobozára. A neve Herbal Swiss Hot Drink. Nagyon jó, nekem rengeteget segített! :)

Jobbulást és boldog babavárást!


25hkm

2017. febr. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Inhalálás Salvus vízzel
2017. febr. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Én a fokhagymára mindig is esküdtem, de szoptatás alatt húgom anyósától (aki védőnő) kaptam egy tuti receptet.

1 gerezd fokhagyma

fél citrom leve

1 evőkanál méz

1késhegynyi fahéj

Ezt összekeverni, és szépen elkanalazni. Az íze, hááát... de a hatása utolérhetetlen. Legutóbbi betegségemnél napi három adagot elfogyasztottam. 3 nap alatt rendbe jöttem. :)

2017. febr. 15. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!