Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Holnap megyek 4D uh-ra, van...

Holnap megyek 4D uh-ra, van bármi amit nem célszerű enni/inni előtte való órákban?

Figyelt kérdés
Tudom, ez így bután hangzik, de még soha nem voltam. Nem tudom, ha pont előtte eszik az ember (esetleg mondjuk pont édeset), nem-e lesz túl mozgékony a magzat, ami nem éppen célszerű egy genetikai ultrahangon a pontos mérések miatt.
2017. febr. 20. 09:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Pont,hogy egyél-igyál előtte.Az a jó,ha ébren van.Ellenkező esetben addig fogják macerálni,míg fel nem ébresztik.
2017. febr. 20. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pont az a jó, ha mocorog. :) Le fgják tudni mérni,nyugi.
2017. febr. 20. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Esetleg csokit, colát. Ezek felébresztik a babát. És így van, letudják mérni rendesen.
2017. febr. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én csokit ettem elötte :) meg is lett az eredménye, sokat mozgott és egy mosolyt is kaptunk Töle. Fantasztikus élmény :)
2017. febr. 20. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig azt mondta a szonográfus, hogy egyek csokit meg igyak kávét mielőtt jövök, hogy ébren legyen a baba.
2017. febr. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. :)
2017. febr. 20. 11:12
 7/7 anonim ***** válasza:

Szépen leírták egyél igyál sőt! 18 hét alatt meg teli hólyaggal kell menni, úgy élesebb a kép. Jó mozizást :D


18hkm

2017. febr. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!