Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha most nincsenek terhességi...

Noisy23 kérdése:

Ha most nincsenek terhességi csíkok a hasamon, akkor ne is számítsak rá?

Figyelt kérdés
Második terhesség,elsőnél semmi stria nem volt a hasamon,inkább a fenekemen,combjaimon és a melleimen. Most 23. hétben vagyok,ha mostanáig nem jöttek elő csíkok akkor nem is lesznek? (Nem,mintha akarnám h legyen!) Van valaki más is akivel ez volt a többedik terhessegnel?
2017. febr. 21. 12:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia, ne haragudj, de nem akarlak elkeseríteni. Nekem az elsonél egx darab csik sem jott elo, a másodiknák nem sok, kb 4-5 db jott elo a terhességem végén. Most várom a harmadik babát és reménykedem h nem lesz tobb.

Nem azt mondom h neked is lesz, csak h ha az elsonél nem volt az nem garancia😩

2017. febr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nekem az elso terhessegemnel sehol sem lett striam, pedig hiztam tobb, mint 20 kilot vekony testalkatra.

A masodik babaval ugyanugy vekonyan kezdtem es szules elott par nappal, 39 hetesen lettek striak a hasamon. Se idosebb nem voltam, kicsi a korkulonbseg, tehat erre sem lehet fogni, de a hasam is kisebb volt, mint az elso babaval, mert az elso 4 kiloval, a masodik meg picivel 3 kg felett szuletett, fele annyit sem hiztam, mint az elso gyerekkel.

Igazan nem zavar, nagyobb bajom ne legyen, de nem igazan ertettem az osszefuggest. Logikusabb lett volna az elso terhesseg vegen repednie a boromnek, de ezek szerint ez nem igy mukodik.

2017. febr. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem elsonel kb 39. heten jott ki egy.. A tobbi szules kozben.. :/
2017. febr. 21. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, off, de fúú mennyire irigy vagyok most! Nekem az elsővel özönnyi striám lett, ujjnyi vastagok is, és felérnek a köldököm fölé. Nem sokat híztam, csak a pocakom nőtt, az viszont óriásira. Milliónyi krémet rákentem, hiába. Már félek hogy fogok kinézni a másodikkal. Így is eszméletlen csúnya a hasam. :(
2017. febr. 21. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Anyunak nem voltak striai,neki csak egy kis fölösleg maradt a hasán de 4 gyerek után ez nem csoda... Akkor lehet h ez genetika és ha szerencsém van én is meguszom csíkok nélkül :D Nekem 3 éves múlt a kisfiam,kb. 55kg-rol kezdtem a terhességet,úgy 15 kilót híztam de ebből az első 2 hónapban 12-t le is adtam. Ami látszik a hasamon az csak egy jópár kicsi,vékony hajszálér. Lehet h a szerencsésebbek közé tartozom ;)
2017. febr. 21. 12:26
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia, a 37 hétig egy darab csíkom nem volt. Most vagyok 39 hetes és azóta olyan lett a hasam mint egy zebrán a csíkok, sajnos. Pesig én is reméltem hogy nem lesznek. Anyira mondjuk nem is zavar, a babámért bármit elviselek
2017. febr. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Sajnos bármikor előjöhet, sokaknak a vége felé. Sőt vannak akiknek szülés közben jönnek ki.... főleg, ha a doki is rásegít. Ez a vagy lesz vagy nem kategória :) Azt kell szeretni ami van :D
2017. febr. 21. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
3 terhesseg,orias hasak,semmi stria,en is a makosok koze tartozom,mert semmivel nem kentem,max ha nagyon viszketett egy kis testapoloval..anyunak se voltak
2017. febr. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!