Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mitől lehet világos barnás-nar...

Mitől lehet világos barnás-narancs színű folyásom?

Figyelt kérdés
7hetes 3napos terhes vagyok mensi alapján.Dokihoz hétfőn megyek.Görcseim vannak,de ritkán,illetve a hasam alja feszül néha. Baj lehet? Pisilés után van csak néha 2 csepp. Szerintetek mitől lehet? Fertőzés?

2017. febr. 22. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Hat konkretan veres ha barnas-narancsos szoval ne vard meg a hetfot!

Lehet hogy nincs nagy gond de a barnas folyas sosem normalis ugyanis az alvadt ver. Ugyelet meg ma, mert kezdodo veteles is lehet....

2017. febr. 22. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nagyon világos krémes. Azt olvastam,hogy ebben az időszakban előfordul az ilyen,de bevallom kicsit félek. :(
2017. febr. 22. 17:17
 3/10 anonim ***** válasza:
Alattad par kerdessel kerdezik majdnem ugyanezt, ugyeletre kuldtuk a lanyt mind....en is megjartam anno a korhazat emiatt.
2017. febr. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem a nogyogyaszom mondta a terhessegeim elejen hogy barna, rozsaszin, veres - egybol menjek mert lehet hogy progeszteronhiany.


Nem gyozom leirni minden ilyen kerdesnel a vetelesem ota, hogy ilyen esetekben nem google meg gyakori, hanem telefon es orvos!

2017. febr. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szia,én 9+5-hetes vagyok. 1héttek ezelőtt nekem barnás folyásom volt és sok,nem 2napot kellett várnom mivel az orvosom csütörtökön nem rendelt de pénteken 8ra már ott is voltam,nagyon meg voltam ilyedve,szerencsére a babának semmi baja sem volt. Kaptam gyógyszert azóta minden rendben van. Azt mondta az orvosom hogy azert volt barnás mert igazából rendesen akkor kellett volna meg jönnie és a szervezet igy reagált,de nem volt gond. Menj el orvoshoz az a biztos,remélem tudtam segíteni!
2017. febr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Egy szóval sem mondtam,hogy nem megyek! Csak feltettem egy kérdést,de már támadnak.

Egyébként elértem a kórházat,és azt mondták,hogy próbáljak pihenni,kérdezte a hölgy,hogy folyamatosan van e, görcsölök e,mondtam hogy azóta már nincs és nem nincs görcs. Pihenést javasolt,meg ha újra előjönne vagy görcsölnék,akkor menjek be.

2017. febr. 22. 17:46
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2017. febr. 22. 17:47
 8/10 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, de nem lett gond, kívánom, hogy nálad is így legyen!

17hkm

2017. febr. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ja azt elfelejtettem írni, hogy nekem nem volt fertőzés, tehát nem ilyesmi okozta a narancssárgás folyást.
2017. febr. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Semmi gond nincs, néha pisiléskor jön 1 max 2 csepp. De ilyen volt nekem nem terhesen is, akkor is 2 nap alatt el is múlt.

Köszönöm a válaszokat! :)

2017. febr. 23. 12:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!