Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lakberendezessel kapcsolatban...

Lakberendezessel kapcsolatban lenne egy kerdesem. Narancssarga a fal, kombinalva kremszinnel{inkabb vilagos narancs) a kanape ugyanolyan mint a fal. Az lenne a kerdesem hogy milyen szinu soteteloket, szonyeget es abroszt valaszak?

Figyelt kérdés
A Fuggonyok is kremszin narancssarga modellel,de nem szeretnem hogy a sotetelo es a szonyeg is ilyen szinu legyen mert az szerintem mar tul sok.en a halvanyzoldre gondoltam,de kivancsi vagyok a velemenyetekre.
2010. máj. 7. 16:14
 1/1 anonim válasza:
A narancshoz valóban szokták ajánlani a zöldet, de inkább valamilyen dinamikusabb nüanszban, mint a kiwi. Nézz körül, hogy milyen kiegészítők vannak, esetleg, hogy milyen a burkolat. Ha ezekkel tudod kombinálni, akkor sokkal összetettebb látványt érsz le, összhangban lesz a szoba. Ha valóban soknak találod a narancsot és a világos narancsot (nagy a különbség a krémmel), akkor ebből az árnyalatból már ne válassz. Vagy mondjuk a világosat fesd át, ha jónak látod. Csokibarnával is szép, vagy citrommal, de az is elég intenzív és a túl sok élénk szín egy idő után zavaró, nyugtalanító lehet. Nem tudom, aktuális-e még a kérdés, mindenesetre kíváncsi vagyok, mit találtál ki.
2011. febr. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!