Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesség alatt milyen folyás...

Terhesség alatt milyen folyás mondható normálisnak?

Figyelt kérdés
darabos fehér folyásom van, de nincs szaga. Szeretkezés után is a megszokottnál több fehér darabos vmi jött ki.. ez mitől lehet?
2008. okt. 11. 09:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha nincs viszketés, akkor okés, de minden esetre, amikor legközelebb mész a dokidhoz, vegyen le kenetet, és küldje laborba. Az adja a legvilágosabb eredményt!

Remélem jó eredményeket kapsz.

Boldog Babavárást!

30 hetes kismami

2008. okt. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt olyan amit írtál, ilyen darabos szagtalan fehér vmi. Nálunk is főleg szex után volt. Én kaptam rá kúpot a dokimtól, az hogy mitől van nem tudom. Bár nekem eddig akárhányszor mentem írt fel vmit rá pedig semmi panaszom nem volt soha na mindegy, végülis ő a doki.:)

Szóval menj el dokihoz sztem.

Üdv.34+5 hetes kismami

2008. okt. 11. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Amíg nem viszket, nem csíp, nincs szaga, addig nincs baj.

Terhesség alatt folyamatosan változik a hüvely PH értéke, így más-és más akár egyik napról a folyás mennyisége, minősége.

Nekem pl. tegnap még olyan vízszerű volt, viszonylag nagy mennyiségben, ma már pedig fehér.

És tegnap voltam dokinál, megvizsgált, nem talált semmit, ami fertőzésre utalhatna, sőt azt mondta, a folyás egy bizonyos szintig teljesen normális.

Úgyhogy ne aggódj!

25 hetes kismama

2008. okt. 11. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!