Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen színű a normálisnak...

Milyen színű a normálisnak mondható folyás terhesség idején? Mennyiségileg mennyi? Most vagyok 33 hetes.

Figyelt kérdés
2010. jan. 30. 16:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Pont most voltam dokinál csütörtökön, mondtam neki, hogy van folyásom, mindig változó a mennyisége és a színe is. Addig amig nem büdös, nem ég és viszket, addig nincs gond. Nekem néha olyan sok van, hogy zavar, vékony tisztasági betétet teszek be. Elindulok reggel , aztán mintha bepisiltem volna. Nagyon kellemetlen. Általában fehér, krémes, de nyúlós is fordult már elő, meg kifejezetten vizes is volt. Szóval tényleg nagyon változó, nem tudom, hogy ez min múlik. 32 hetes km
2010. jan. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!