Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ladeevit-e vagy a femibiont...

Ladeevit-e vagy a femibiont jobb szedni a 2. és 3. trimszeterben?

Figyelt kérdés
2017. febr. 24. 10:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Hótmindegy. De komolyan. Ha változatosan, egészségesen eszel, akár semmit sem muszáj szedni a 2-3. trimeszterben. Én Gravidát szedtem végig, de igazából annyira tökéletesen mindegy, hogy melyik vitaminra esik a választásod, mintha azt kérdeznéd, Mizo vagy Parmalat tejföllel habard-e a zöldbabfőzeléket. Amelyik szimpatikus, kedvezőbb árú, akciós, teljesen mindegy.
2017. febr. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
63%

Az elején Ladeevitet szedtem.

De én utálok minden bogyót, ha lehet kerülöm. 14. héten voltam először magándokinál, akivel megbeszéltem, hogy tök jó, hogy addig szedtem, de nyugodtan abbahagyhatom. Étkezzek változatosan, egyek sok gyümölcsöt-zöldséget, és ennyi.

Így is tettem, végig jól voltam, 37. hétig dolgoztam vendéglátásban 12 órában, semmi bajom nem volt, időre szültem 10/10-es apgarral.


Szedhetsz sima multivitamint is akár. Az olcsóbb.

2017. febr. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!