Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet buta kérdés, de sokat...

Lehet buta kérdés, de sokat agyalok rajta. Utalhat bármire, vagy jelenthet akármit, ha csak és kizárólag jobb oldalon rugdos a baba?

Figyelt kérdés
Ez már a harmadik terhességem, de az első kettő mindenhol edzésben tartott. De most csak jobb oldalon, sehol máshol. Se bal oldalon, se középen, sehol... Ez jelent valamit, vagy túlparázom a dolgot? :D
2017. febr. 15. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem csak annyit, hogy ugy fordult a baba, hogy a keze, laba a jobb oldalon van. A terhessegem vegen nekem is igy volt.
2017. febr. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem csak túlparázod. Igaz nekem az első babócám, de a végén mikor már nagyobb volt, én is inkább csak a jobb oldalon éreztem, hogy mozog.


Szerintem csak épp úgy fekszik, jobb oldalra néz, és ha mocorog akkor jobb oldaladon fogod érezni a kezét, és a lábát is.

2017. febr. 16. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szinte végig csak a jobb oldalon éreztem. Amikor már nagy volt és nem volt helye, akkor persze már mindenhol.

Ez nálam amiatt volt, hogy elől bal oldalt volt a lepény, valószínűleg ez befolyásolta az érzést.. Szinte végig úgy feküdt-fordult, hogy egy oldalon illetve középen éreztem :)

2017. febr. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Akkor nem agyalok rajta! :D

2017. febr. 16. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!