Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetes kismama vagyok és...

7 hetes kismama vagyok és észre vettem magamon, hogy egy kicsit enyhe égő és viszkető érzésem van! Ez mitöl lehet?

Figyelt kérdés
El kaptam valami fertözést pedig nagyon vigyázok magamra! Hogyan enyhithetem? Használhatok rá valamit? Hétfön megyek nögyógyászhoz! A babának nem lesz baja töle, ugye?
2008. okt. 11. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy voltam mint te, nagyon viszkedtem. Csütörtökön voltam dokinál megvizsgált és azt mondta valamilyen gombás fertőzés. Írt föl receptre kúpot meg mondta hogy vegyek canestein kenöcsöt. Azóta enyült a viszketés. Hétfőig sztem vehetsz kenöcsöt azt recept nélkül is adják.

25 hetes kismama

2008. okt. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínű gombás fertőzés, fognak rá adni valamit.Amúgy én canesten hüvelytablettát használtam 3 napos kúra és elmúlik.Recept nélkül is lehet kapni.Várd azért meg mit mond a doki.
2008. okt. 11. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is gomba,de majd az orvos megmondja konkrétan. Nekem is volt , és sajnos elég gyakran visszajön, hiába vigyázok. 19 heteske
2008. okt. 11. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ne vegyél semmit, míg orvos nem látott. Próbáld kamillával öblögetni. Nekem nem javasolta az orvos az első trimeszterben, hogy canestennel kenegessem magam. Majd az orvosod megmondja mit csinálj, ne aggódj nem lesz semmi baj!
2008. okt. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nekem is ez volt, én canesten kenőcsöt használtam rá, naponta 1-szer kentem be vele, és 4 nap alatt tünt el a probléma teljesen!

Jobbulást!

Sajnos a kémhatásunk változékony a terhesség miatt, én készenlétben tartom a canestent...

2008. okt. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!