Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ovulacios nyak (? ) felidos...

Ovulacios nyak (? ) felidos terhesen? Mitol lehet?

Figyelt kérdés
Ezt a fajta nyakot regen mindig ovu kornyeken tapasztaltam, de meg akkor se ekkora mennyisegben. Terhesseg alatt volt ugyan keves vizes folyasom, de ettol most megijedtem. Szerintetek mitol lehetett? :(
2017. febr. 27. 11:20
 1/5 anonim ***** válasza:
47%
Elvileg lehet valami fertőzéstől, nekem ezt mondta a dokim, amikor a 22. hét végén nagy, kocsonyás nyákot tapasztaltam, adott széles spektrumú fertőtlenítő kúpot is. Mindenképp menj dokihoz. Hány hetes vagy? Akár nyákdugó is lehet.
2017. febr. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
20 hetes vagyok. Par napja voltam pont vedononel, vizeletben nem talalt semmit. Egyeb tunetem nincs.
2017. febr. 27. 11:38
 3/5 anonim ***** válasza:
30%
Menj dokihoz, ahogy mondtam, nekem sem volt semmi más tünet, csak a nagy kocsonyás nyák.
2017. febr. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia!terhesség alatt normális.nekem van már két gyermekem,mind a kettőnél volt ilyen folyásom.vizsgálatnál mondtam az orvosnak,és mindig mondta,hogy terhesen is teljesen normális ez a fajta folyás.A nyákdugót is fel fogod ismerni ne aggódj.egyébként mind a két terhességem alatt a 18-20.héttől megnőtt a folyásom mennyisége,sokszor már már ijesztő volt,meg elég vizes is,de ez mind mind normális,természetes.ha van valamilyen szín e,zöld,sárga,és égéssel viszketéssel társul,akkor viszont azonnal doki,mert fertőzés.nagyon boldog baba várást.
2017. febr. 27. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Most egy ilyen alkalom miatt még nem fordulnék rögtön orvoshoz, hiszen lehet tényleg természetes, pár napot várok. Utolsó válaszoló! Nem volt semmi színe, szaga, nincs egyéb panaszom se. Csak annyira megijedtem, nem-e tényleg a nyákdugó vagy akármi. És nem is tapasztaltam ilyet a nap további részében, azóta már újra a vizes folyás van csak, a szokott mennyiségben. De ez tényleg hirtelen nagy mennyiség volt reggel, még a tipikus "tojásfehérje" nyáknak is sokalltam volna. Így terhesség alatt, meg főleg megrémített.
2017. febr. 27. 21:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!