Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Csupán kiváncsiságból, van...

Csupán kiváncsiságból, van köztünk kismama aki szolizik?

Figyelt kérdés
Én rosszul vagyok a fehér bőrömtől,de nem tudnék befeküdni szoliba,pedig olyan jol esne.Szolis kismamák nem féltek hogy baja esik a babának?
2017. márc. 1. 13:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%

Nezd, attol hogy ok nem felnek, meg nem egeszseges. A dohanyos kismamak sem felnek, attol meg en felnek ezert nem tennem.

En szolifuggo vagyok, evek ota nem volt feher borom. Most babat varok szoval most lesz :)

Nekem a nogyogyaszom mondta hogy nem tesz jot a magzatnak, meg az elso terhessegemnel, szoval akkor is feher voltam (7 eve :))

2017. márc. 1. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Mindig is fontos volt számomra a barna bőr (nem a szénné égett ) de most terhesen képtelen lennék akár 6percre is befeküdni.Majdcsak előbujik a nap és lehet óvatosan napozgatni :)
2017. márc. 1. 13:36
 3/14 anonim ***** válasza:
23%

Imádok szoliba járni, még nyáron is. Hetente több alkalommal.

Nem rég született meg az első babánk.

A nőgyógyászom azt mondta, hogy az első 12 hétben hanyagoljam, utána annyit mehetek amennyit bírok, de túlzásba ne vigyem, mert az már árthat a magzatnak.

20.hétig mentem heti 1 alkalommal, de egyszerűen nem bírtam.

Így inkább hagytam a fenébe, fontosabb a babám egészsége. Kifehéredtem, utáltam, de túléltem. 6 hetes kontroll után elkezdtem megint járni, és 3 hét alatt visszajött a régi barna színem.

2017. márc. 1. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Kérdező, a napozás egy fokkal sem egészségesebb. És nrmem is a gyerekre, hanem rád káros igazán. De szépek is a májfoltok (a terhesség ugyanis fényérzékenységet okoz ~s foltosodásra hajlamossá tesz)! :)
2017. márc. 1. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem hiszem hogy heti páralkalommal 1-1fél óra napozás annyira károslenne,ennyit akkor is eltöltesz a napon ha sétálni indulsz vagy épp a városban jössz-mész :) nyilván nem délben akarok a sivatag közepén barnulni!De köszönöm aválaszt :) harmadik terhességem,és semmiféle folt nemvolt rajtam egyszer sem ;) nem törvényszerü ám hogy foltos legyen a kismama :)
2017. márc. 1. 14:25
 6/14 A kérdező kommentje:
Még annyit hozzá tennék,hogy ha a babámnak nem árt az óvatos napozgatás,akkor nincskülönösebb okom aggódni,hiszen rám ártalmas a dohányfüst,a kipufogógáz,a cukor fogyasztás,a hideg,a tul meleg,tehát rengeteg elkerülhetetlen dolog.De hogy néha néha kifekszem barnulni egy kicsit,nem gondolnám hogy annyira ártalmas lenne.Ezzel nem értek egyet,ne haragudj.
2017. márc. 1. 14:29
 7/14 anonim ***** válasza:
Tavaly nyáron terhesen napoztam nem vittem túlzásba a hasam mindig le volt takarva arra vigyáztam szép barna színem lett a hasam hófehér semmi bajunk nem lett és foltok sem lettek
2017. márc. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Hát pedig a nap se jobb mint a szoli...Másképp sugároz, de nem egészségesebb egyáltalán. Az meg egy dolog valamennyire ér a nap, arcunkat, karunkat, az kell is. Meg más direktbe napozni.
2017. márc. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Önbarnító?Lehet azzal járnék a legjobban :D
2017. márc. 1. 14:47
 10/14 anonim ***** válasza:
Nekem egy bőrgyógyász mondta 2 éve, hogy manapság már a szolit ajánlja inkább, mert a Nap károsabb még annál is. Amúgy úgy tudom lehet napozni, csak a pocak takarva legyen, persze mértékkel.
2017. márc. 1. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!