Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi az esélye annak, hogy...

Mennyi az esélye annak, hogy megfordul a baba a 39. Hétben?

Figyelt kérdés

Eddig szépen elvolt helyezkedve fejjel lefele ahogy kell.. de 2 napja ugy érzem mintha visszafordult volna.. eddig például a köldököm ki volt teljesen nyomodva látszott is, hogy fekszik de most visszahuzodott.. és a babám oldalt érzem és középül..

Vagy csak rosszul érzem? Másoknak is volt így?

Lehet belőle baj? Még visszafordulhat?

Vasárnap megyek a dokimhoz.. addig nem tudom lehet e baj belőle..

Válaszotokat előre is köszönöm.



2017. márc. 1. 14:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Középső gyerekem így lett farfekvéses. Utolsó héten fordult meg. Semmi gond nincs vele, a háromból a legjobb gyerekem. :-) Akkor azért volt ijedtség, de nem lett belőle baj.

Ha első gyerek, nem elég tapasztalat a doki és van rá, akkor valószínűleg megcsászároznak, ha farfekvéses marad. Harántfekvésnél szinte tuti a császár. Vagy megpróbálják befordítani, de szerintem annál már a császár is jobb.

félni nem kell, bent maradni nem fog a baba.

2017. márc. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De ha igy fekszik a baba be tud indulni a szules?
2017. márc. 1. 15:42
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem a 39. héten fordult be jó irányba a babám. :)

Nincs belőle baj, ha így indul be.

2017. márc. 1. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Be tud indulni a szülés akárhogyan fekszik a baba! Sógornőmnek végig keresztben feküdt, és a 39ik héten fordult be.
2017. márc. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem ertem miert fordult vissza.. pedig mar legalabb 2 honapja el volt szepen helyezkedve.. azota kevesebbet is mozog.. remelem nem lesz baj.. ugyr első baba es tapasztalatlan vagyok..
2017. márc. 1. 21:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy be tud indulni. Nekem is beindult. Azért drukkolok, hogy csak rosszul érezd. De nagyon idegeskedni nem kell, ha megbízol a dokidban, nem lehet baj.
2017. márc. 1. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!