Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Harántfekvésű baba meddig van...

Harántfekvésű baba meddig van esély hogy megfordul és vajon be kell feküdni vele kórházba?

Figyelt kérdés
Akinek így volt, mikor fordult meg ha megfordult egyáltalán? 34 hetes vagyok és most mondták az UH-n hogy ez a helyzet nálunk.
2011. júl. 8. 16:25
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem a nagyfiam farosan feküdt még kb. 2 héttel szülés előtt is, akkor fordult meg, egy nap alatt elsőször keresztbe majd teljesen. (Addig a napig nem volt terhességi csíkom!)
2011. júl. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ugyanez a helyzet, én is 34 hetes vagyok. volt már a kisasszony kétszer befordulva, de ki is fordult, és nagyon úgy tűnik sajnos, hogy esze ágában sincs pozíciót váltani, neki így teljesen jó. Csak nekem nem annyira, főleg mikor a feje a bordáim közt van. :) Azért reménykedjünk, hátha...
2011. júl. 8. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát az a baj hogy nekem HARÁNT fekszik és nem medencevégűen...:(( Tehát keresztben van a pocakban ami elvileg veszélyes ha mondjuk megreped a burok..
2011. júl. 8. 20:09
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Ne aggódj, szülésig még 6 hét van hátra, addig még többször is megfordulhat, akár az utolsó héten is.:)

Nekem a nagyfiam a 39.-héten fordult meg, szinte az utolsó pillanatban...Érezte,hogy anyucinak is az lesz a legjobb :)

Most a második babámmal 31 hetes vagyok és ő is,mint a testvére teljesen keresztben fekszik. ( Családban marad :D )Vele is bizakodom, hogy ő is megfordul még időben :)

Addig felesleges aggódni, majd ráérünk akkor. :)

Pihenj sokat és élvezd ki még ezt a pár hetet :)

Kitartás, nemsokára a kezedben tarthatod a gyönyörű babádat :)

2011. júl. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!! :) A fő bajom ez vele, hogy nehogy be akarjanak fektetni hetekre mert nem tudom kire bízni olyan sok időre a nagyobbamat...:(( Meg nem is akarnám.:(
2011. júl. 9. 12:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!