Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetseges, hogy meg mindig...

Csillka kérdése:

Lehetseges, hogy meg mindig azert hanyok mert a baba nyom?

Figyelt kérdés
Terhessegem eddigi nagyresze hanyassal telt. A 25-29 het egesz jo volt. Most 3 hetes vagyok es naponta tobbszor legszomjam van ilyenkor hanyok is. Ugy erzem nyomja vissza a baba a dolgokat...nem is vagyok magas es eleg sokat fel is szedtem mert 53kilorol indultam. Ma ejjel is vagy 3szor hanytam es vegig ficankolt a gyerek sehogysem volt jo neki ahogy fekudtem. Valakinek hasonlo tapasztalat ?
2017. márc. 2. 05:04
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi nem 3 hetes vagyok hanem 31
2017. márc. 2. 05:05
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem hánytam de állandóan hányingerem volt a terhesség vége felé.
2017. márc. 2. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Igen, már nagy a baba, nyomja a gyomrodat, és ezért is hánysz. Ez normális.
2017. márc. 2. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Igen, ne izgulj, normális. Nekem is kb a 30.héttől visszatért a hányinger és a szédülés. Valamint nekem szó szerint fájt az evés. Ahogy lement a falat, azonnal fájt a gyomrom, annyira nyomta a baba. Állandó borzasztó gyomorsavval küzdöttem.

Kitartás! 😊

2017. márc. 2. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!