Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mell és köldök közötti furcsa...

Mell és köldök közötti furcsa érzés, mi lehet?

Figyelt kérdés

16 hetes vagyok. Pár napja érzem hol jobban, hol kevésbé. Olyan szúrkálódásszerű,nem éles fájdalom. Voltam dokinál, szerinte a baba nő és a belszerveket felnyomja, ezt érezhetem. Féltem, h nem-e epe vagy máj, de amúgy jól vagyok, étvágyam van, széklet normális, nincs hányinger, vérvételen voltam, jó eredményekkel, vizeletem is negatív. Első gyerek és fiú, inkább a jobb oldalt érzem, a hasam is elég nagy már.

De mégis aggódom, nem tudom mi a "normális" és mi nem ilyenkor?

Valakinek volt hasonló?



2015. ápr. 18. 15:57
 1/4 anonim ***** válasza:
A "furcsa érzés eléggé szubjektív leírás. Erre nehéz bármit is mondani.
2015. ápr. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Odaírtam, hogy szúrkálódásszerű, de nem fáj, néha bizsereg. Ne egy mondatot olvass, hanem az egészet!
2015. ápr. 18. 16:38
 3/4 anonim ***** válasza:
Amitől te tartasz szorító, övszerű, jobb bordaív alól induló éles fájdalom, és többnyire azért a 24. Hét után jellemző, biztosat természetesen labor tud mondani, de én totál arra gondolok, amire a doki. Nekem is volt az elsővél is, most a másodikkal is előfordult jó pár alkalommal, 22 hetes vagyok.
2015. ápr. 18. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerelem lesz ez..
2015. máj. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!