Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Én Szlovákiából vagyok, de...

Én Szlovákiából vagyok, de Budapesten a Szent István kórházban szeretnék szülni. Szülésznőt kell választanom, de hogyan csináljam, csak menjek be a kórházba hogy 'hello' szülésznőt keresek?

Figyelt kérdés
2008. okt. 11. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia


Orvososd van már? Vagy mellé keresel szülésznőt?

Ha orvost keresel én tdok tippet adni : Ne Németh Miklóst! (sajnos negatív a tapasztalat)


Amúgy ott nálatok Szlovákiában valóban olcsóbban hozzá lehet jutni a babacuccokhoz?

Bocs hogy visszakérdezek, de ideje kerese valakit onnan.

23 hetes kismama

2008. okt. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nálunk úgy mőködik, hogy bemegy a kismama terhesgondozásra az SZTK-ban ott vannak alapjáraton szülésznők, elbeszélget velük, és ha valaki szimpatikus, akkor megkérdezi tőle, hogy elvállalná-e.

Ha pedig nem talál megfelelőt, akkor a szülésfelkészítőn ott szokott lenni az összes szülésznő, ott is tud ismerkedni, és választani.

2008. okt. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Az első válaszolónak irom, hogy szerintem igen nálunk olcsóbbak a baba holmik, de az attól is függ, hogy mit szeretnél vásárolni..

Orvosom már van, csak szülésznőt keresek!

2008. okt. 11. 20:58
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia.Én 5 hónapja szültem az Istvánban,és volt fogadott szülésznőm.Maximálisan elégedett vagyok vele,mondhatni imádom.Ez úgy szokott működni,h a dokidat megkérdezheted,ő javasol-e vkit.Nekem a fogadott dokim megmondta,h kit hívjak fel,mert mindig együtt szoktak dolgozni és már abból is értik egymást,ha csak a másikra néznek.Az én szülésznőm Hajdú Barbi volt.Türelmes,aranyos,gondos,és ügyes.Nekem még gátmetszést se kellett csinálni,annyira jól védte a gátat.Sztem amikor az első NST-re mész a kórházba-én a 36.héttől jártam oda-(és a dokid mást nem javasol)keresd meg és mondd el neki mit szeretnél.
2008. okt. 12. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!