Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A MÁV és az 1-es klinika közt...

A MÁV és az 1-es klinika közt kell választanom. Ti melyiket választanátok és főleg melyik orvost?

Figyelt kérdés

a klinikából van már jelöltem de az intézményről semmi infóm nincs...a Máv-ból pedig orvos jelöltet nem tudok és azért idegeskedek mert a klinika nekem nagyon messze van a máv-ból pedig nincs olyan orvos akiről referenciám lenne...és mivel kevés a pénzünk is olyan dokit kell találni aki nem kér sokat de rendesen ellát ha felfogadom....

segítsetek! MÁV-os orvos nevekkel vagy I-es klinika infókkal KÖSZI


2010. aug. 23. 17:16
 1/5 anonim ***** válasza:
SOTE 1-en szültem ott a gyerekágyas osztály elég rémes.HAngos ,zsúfolt.
2010. aug. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én a máv-ot tudom ajánlani. Az én dokim speciel nem vár a szülésért pénzt, de nem is megy be, bármelyik kollégájában maximálisan rábízza a kismamáit. Biztosan vannak, akiket fel is lehet fogadni.

[link]

2010. aug. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a Sote I-en szültem, illetve császároztak. A műtősök, őzrősök aranyosak, gyerekágy, nővérek, gyerekorvos rettenet! Csak a dokim miatt szültem ott!
2010. aug. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Ez a MÁV-os lista elég régi amit belinkeltek,ennél sokkal több doki van.Én 2008ban szültem ott,császárral.

Normálisak voltak,bár az osztályon könyörögni kellett,hogy valaki segítsen már a szoptatásban.De ez is műszak függő.

Aki szerintem nagyon kedves,bár én nem nála szültem,az a Dr.Spánik Gábor,és a Dr.Atalay Katalin.Nézz utána,biztos találsz valamit.

Sok sikert!

2010. aug. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm! úgy tűnik a zaj és a csecsemős nővérek rémessége mindenhol megvan :-)

nekem főleg az a fontos hogy az orvos figyeljen rám/ránk amikor kell és ha karácsonyra érkezik a baba akkor is bejöjjön...

ha pedig baj van a gyerek ne kerüljön másik kórházba hanem helyben legyen a pic...

ha meg nincs baj akkor 3-4napot zajban is kibírok nem érdekel a körülmény csak a kritikus pillanatban legyen ott aki kell...

2010. aug. 24. 16:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!