Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is ilyen utálatos, ideges...

Más is ilyen utálatos, ideges terhesség alatt vagy csak én?

Figyelt kérdés
2008. okt. 11. 19:18
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia.

Nemtudom, én még csak kb olyan 4-5 hetes terhes lehetek és én is rettentően utálatos vagyok, meg nagyon hamar felkapom a vizet mindenen.Nem tudom magam kontrollálni.Volt már egy missed ab.-om úgyhogy én erre vezetem vissza a viselkedésem mert nagyon bevagyok pánikolva hogy ez a terhességem is valami rossz dologgal ér véget.Remélem az idő előrehaladtával eltűnik ez a gonosz utálatos idegbeteg énem. Sok jót kívánok neked és boldog babavárást. :)

2008. okt. 11. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szia!Én is egyre nyugtalanabb,idegesebb,agresszívebb,elviselhetetlenebb vagyok!Már a 33 hetemet taposom,de már nagyon türelemetlen vagyok!
2008. okt. 11. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok könnyű eset.Vezetés közben húzom fel magam a sok tötymörgős idiótán,meg nem birom elviselni,ha idegenek túl közel jönnek hozzám,van,hogy be is szólok nekik:)És már így 32hetesen kíváncsi vagyok nagyon a Picire is.Ezeket leszámítva tök jó fej vagyok:)
2008. okt. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Akkor jó!Megnyugodtam:)

Köszönöm a válaszokat!

Nekem a kedvencem,hogy beszólogatok:)

2008. okt. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Állítólag én elviselhetetlen vagyok... :S De tolerálja a családom, én úgy veszem észre.

Egyszer szidok mindenkit, máskor imádom a világot. Van, hogy bőgni tudnék, máskor vihogok.

És sajnos akaratos vagyok... ezt magam vattem észre.

De gondolom rendeződik mindez. Én is csak az elején vagyk, erre fogom. (3 hónapos)

2008. okt. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Más is, a hormonváltozások miatt. :) Én pl. törtem- zúztam az első idpszakban. Aztán úgy a 7. héten egyik napról a másikra elmúltak ezek a hangulatingadozások és azóta sem jöttek vissza.
2008. okt. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Engem is minden idegesít: ha néznek, ha hozzámérnek, ha tanácsokat osztogatnak. HA valami nem extra tiszta belebolondulok, naponta takarítok.

A férjem és a szüleim alig bírnak elviselni, a hangulatom változó, sokat sírok ok nélkül, mindenkivel kötözködök.

Tipikus "ha va rajta sapka, azért, ha nincs, hát azért".

Remélem ez szülés után elmúlik, mert rosszul vagyok magamtól, komolyan....:-SS

Szóval, nyugi, nem vagy egyedül, de ettől még nem lesz könnyebb...

Sok sikert neked és nyugodt terhességet!

34 hetes kismamó

2008. okt. 12. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!Azért megnyugodtam,hogy nem vagyok egyedül :)
2008. okt. 13. 09:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!