Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet használni száj herpeszre?

Lehet használni száj herpeszre?

Figyelt kérdés

Richtofit-et kaptam a gyógyszertárban.

Összetétele: víz, ethanol, glycyrrhizinsav, rozmaringsav,carbomer, laureth-9, allantoin, bisabolol, kakukkfű illóolaj, parfüm

olyan részen van ahol ha becsukom a szám kicsit befelé fordul a seb . nem árt ez a babának?


2017. márc. 6. 13:45
 1/5 anonim ***** válasza:

Nyugodtan használd. Elenyésző mennyiség amit ebből kell használni, nem hinném, hogy árt neki.

Betegtájékoztatóján mi van? Felszokták tüntetni, hogy terhesen, és szoptatás alatt szabad-e vagy sem.

2017. márc. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az van csak ráírva hogy az orvos dönt róla :/
2017. márc. 6. 13:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem a legjobban a gyógyszertárban kapható 70%-os alkohol vált be herpesz ellen. Nagyon érzékeny vagyok, kb már ha ránézek más poharára, akkor is kijön. Mindent próbáltam, ez volt a leghatásosabb.
2017. márc. 6. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Használd nyugodtan, nem megeszel egy tubussal csak bekened a sebet. :) Ha nagyon nem akarod (bár tényleg nyugodtan használhatod), akkor kend be teafa olajjal az is hatékony nagyon.
2017. márc. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mióta terhes vagyok 2X volt herpeszem,én is ezt használtam rá. 35hkm
2017. márc. 6. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!